FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2959 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
sprawa dziewczyna klub i chlopak klub 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "sprawa dziewczyna klub i chlopak klub"   

pavlo90
 Wysłana - 2 marzec 2016 01:04        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

sprawa taka
jest sobie chlopak ktory powiedzial lasce ze idzie spac a pojechal do klubu tak zrobil 1 ona to wycziala powiedzial jej i obiecal ze nie pojedzie, po miesiacu pojechal znowu

laska pojechala do klubu z chlopakiem i poszla tanczyc z innym gdy on poszedl do kibla, laska tanczyla u tego innego dupa po *****ie jego od tyu

no i teraz pretensje ze laska ze gorsze jest to ze chlopak oszukal ja i pojechal 2 razy do klubu niz to ze ona tak tanczyla z innym

ktore jest gorsze chyba proste ze laska i taniej jej z innym po jego *****ie

UszatekMis
 Wysłana - 2 marzec 2016 05:01      [zgłoszenie naruszenia]

Z jednej strony jak i z drugiej przekvrewskie zachowanie

Nigdy nie ufaj.

Vayo
 Wysłana - 2 marzec 2016 09:36      [zgłoszenie naruszenia]

trafił swój na swego

T_E_O
 Wysłana - 2 marzec 2016 14:09       [zgłoszenie naruszenia]

Widać, że ta Twoja panna lubi się pocierać zadem o innych samców jak nie jednemu o kvtacha to drugiemu o dupe się ociera. Reasumując dobry szlauf w sumie Ty nie lepszy, ogólnie jak Vayo, rozważania na poziomie gimbazy

Zmieniony przez - T_E_O w dniu 2016-03-02 14:11:03

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

sprawa dziewczyna klub i chlopak klub

Warto przeczytać: Projekt kasandra - czyli badania nad oszolomami z NK | problem ze swoja kobieta | Letni spampost singli i nie tylko %) vol. 14 | psuje sie w lozku - piieprzy sie w zwiazku ?? | rozstanie :-( | zdradziłam, jak ratować związek??? | Wielki problem i nie wiem jak go rozwiązać | Ciągłe problemy | Dziwne? | ? | Zczaj to | urodziny chłopaka | Lunarek :* | ej wypada sie spotykac z była kumpla? | przeczytajcie;) ostrzezenie dla reszty;) | problem z dziewczyną | req81mdc | sprawnepoz | wieczór kawalerski | boston consulting | nemezja | Anubis_I | aventador | typowy seba | bez rękawów | homoseksualiści | alergia | Shakur23 | koczelada | pafiel_008 | skowyr | s600 | luckyfreak | g shock | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.