FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1259 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
sprawa od podwyzszenie alimentow-upowaznienie 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprawa od podwyzszenie alimentow-upowaznienie"   

Joseph888
 Wysłana - 22 lipiec 2010 19:52        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam. Mam 19 lat, gdy upowaznie moją mamę aby mogla podwyzszyc alimenty mojemu ojcu to czy bede musial przyjezdzac na sprawe? jak takie cos w ogole wygląda?
pozdrawiam.

baruch
 Wysłana - 22 lipiec 2010 20:35      [zgłoszenie naruszenia]

art. 86
Strony i ich organy lub przedstawiciele ustawowi mogą działać przed sądem osobiście lub przez pełnomocników .
art. 87
§ 1. Pełnomocnikiem może być adwokat lub radca prawny, a w sprawach własności przemysłowej także rzecznik patentowy, a ponadto osoba sprawująca zarząd majątkiem lub interesami strony oraz osoba pozostająca ze stroną w stałym stosunku zlecenia, jeżeli przedmiot sprawy wchodzi w zakres tego zlecenia, współuczestnik sporu, jak również rodzice, małżonek, rodzeństwo lub zstępni strony oraz osoby pozostające ze stroną w stosunku przysposobienia.

art. 89
§ 1. Pełnomocnik obowiązany jest przy pierwszej czynności procesowej dołączyć do akt sprawy pełnomocnictwo z podpisem mocodawcy lub wierzytelny odpis pełnomocnictwa. Adwokat i radca prawny, a także rzecznik patentowy mogą sami uwierzytelnić odpis udzielonego im pełnomocnictwa. Sąd może w razie wątpliwości zażądać urzędowego poświadczenia podpisu strony.

§ 2. W toku sprawy pełnomocnictwo może być udzielone ustnie na posiedzeniu sądu przez oświadczenie złożone przez stronę i wciągnięte do protokołu.

brak czasu

Specjalista -

Joseph888
 Wysłana - 22 lipiec 2010 23:28      [zgłoszenie naruszenia]

dzieki, ale sog nie wchodzi
pozdro!1

baruch
 Wysłana - 22 lipiec 2010 23:42       [zgłoszenie naruszenia]

w porządku

brak czasu

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprawa od podwyzszenie alimentow-upowaznienie

Warto przeczytać: Udzial w pobiciu | Pobieraczek.pl problem | Mam kilka tysięcy złotych i co dalej? %-) | Gnojówa | Mandat | zwolnienie lekarskie - praca | Prawo pracy - wypowiedzenie umowy | Kredyt samochodowy pare pytan | Co moge za to dostac ??? | stypendium socjalne a student samodzielny finansowo | Spadek wyciagniecie czesci pare pytan | rezygnacja z um. ustnej i kwestia zaliczki | Umowa kupna-sprzedaży garażu | Garaż, a pozwolenie | co zrobic z ludzmi ktorzy nie wywiazuja sie z podjetych zlecen ? | prowadzenie samochodu pod wplywem % | gry | peja | the weeknd | olewnik | wytrysk | pierwszy | fl studio | studio | muzyka | IBS | drażli | kliczko | bula | dziwki | egonegon | osiema | pwsftvit | disturbed | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.