FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1795 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
sprawa sądowa a wyjazd do UK 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprawa sądowa a wyjazd do UK"   

speedboy
 Wysłana - 18 październik 2006 22:48        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam!
Mam problem bo nie wiem co zrobic...
W wakacje zostalem pobity,mialem obdukcje ,swiadka itd...
Sprawa odbedzie sie w polowie listopada
Problem polega na tym,ze mam zaklepana prace w Wielkiej Brytani i mialem jechac za tydzien.
Czy moge napisac do Sadu o przelozenie rozprawy na termin w ktorym bede w PL (luty 2007) ?
To jest wkurzajace bo wyjdzie na to,ze przez tego gnoja ktory mnie pobil legną w gruzach moje plany związane z pracą w UK.
Ludzie co ja mam zrobic?Czy jest sens pisania takiego pisma?
PROSZĘ O RADY!!!

curf
 Wysłana - 19 październik 2006 09:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jeśli masz już wezwanie to oczywiście napisz, gdyż masz nawet taki obowiązek. Nie pisz prośby o przełożenie terminu sprawy tylko poinformuj, że w wyznaczonym terminie nie będzie Cię w kraju, a powracasz w lutym 07.
O ile masz jakiś dokument (np bilet lotniczy?)to możesz dołączyć jego xero.

PROSZĘ NIE ZWRACAĆ SIĘ DO MNIE MAILEM O WYKONANIE GRAFIKI :-)

Specjalista -

speedboy
 Wysłana - 19 październik 2006 15:15      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki!
Bilet będę kupował dziś albo jutro a wezwania jeszcze nie dostałem tylko dostał je świadek no ale to wina tego ze mieszkam na zadupiu wiec jutro pewnie a najdalej w poniedziałek je dostane.
Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź.
POZDRAWIAM!

loker100
 Wysłana - 19 październik 2006 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

Mialem podobna sprawe, napisalem ze wyjezdzam, dopisalem ze podtrzymuje zeznania zlozone wczesniej, i dolaczylem bilet. Problemow nie bylo.

"Idź swoją drogą, nie daj satysfakcji wrogom"

piotrusxtc
 Wysłana - 30 październik 2006 13:55       [zgłoszenie naruszenia]

albo przeloza na luty albo rozprawa sie rozbedzie. wszystm=kim zajmie sie prokurator zapewne jesli maja zeznania, podtrzymanie ich, obdukcje etc. Moze byc tak, ze kiedy wrocisz ten typ bedzia mial juz zawiasy za ten incydent.

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprawa sądowa a wyjazd do UK

Warto przeczytać: Ceny samochodów stoją w miejscu a motocykli rosną... | MZA, ZTM generalnie autobusy | ubezpiecznie PZU PARANOJA !! | Komórka, a samochód | Odzyskanie mienia | Sprawy spadkowe | co mam zrobic zeby niepobili mojej dziewczyny? | dziedziczenie | Jak sprawdzić czy byłem złapany przez fotoradar? | Problem z mandatem. | Ulga meldunkowa / przepisanie kredytu , ogólne pytania | ubezpieczenie???? | Darowizna czy przepisanie | Jaka jest dozwolona wysokość żywopłotu od strony sąsiada?? | napad z rabunkiem i narzędziem | Pożyczka dla stażysty? czy to mozliwe? | opowiadania sex kobiety z koniem | oasis | gey | iga | jak tańczyć na dyskotece | jan old nostradamus atraktor | motyw buntu | opowiadanie erotyczne zlapala mnie | ida | wredna suka | zadanie na dziś | pocisk spada z wysokości na odległość | irokezy | facet zainteresowany | wtc | patrycja kilian | playboy 2015 | poznam | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.