FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 693 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
sprawa w sądzie a badania na obecność narkotyków 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprawa w sądzie a badania na obecność narkotyków"   

spit_fire
 Wysłana - 30 wrzesień 2015 20:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam wszystkich. Przejdę do rzeczy.

Kilka miesięcy temu byłem u kolegi, do którego wbiła policja. Na moje nieszczęście kolega miał caaaaaaałkiem sporo MaryJane (prawie kilo) i kilka roślinek. Zwykły pech, że wpadli akurat gdy ja tam byłem. Po zatrzymaniu smutni panowie pojechali ze mną do mojego domu, gdzie znaleźli 10 sztuk na własny użytek.
Kolegę zatrzymali (areszt śledczy), mnie po dołku wypuścili. Po blisko 8 miesiącach mam termin rozprawy. W załączonych dokumentach z sądu jest informacja:
"stosownie do art.74 pkp (...) oskarżony jest OBOWIĄZANY poddać się [...] poddać się pobraniu krwi, włosów lub wydzielin z organizumu"

I tu jest moje pytanie. Czy jest duża szansa, że takie badania mi przeprowadzą? Zaznaczam, że o ile było wzywanych sporo osób na zeznania, to nie były to osoby związane ze mną, a jedynie z kolegą. Mnie praktycznie po wypuszczeniu z dołku pozostawili w spokoju. Pytam, ponieważ za tydzień wybieramy się z kolegami do Holandii (planowany wyjazd od kilkunastu miesięcy, szkoda zmarnować) i jak wiadomo, rożne pokusy tam czekają na człowieka. Tak więc czy jest duża szansa,że sędzia (prokurator?) nakaże takie badania przeprowadzić? Trochę się boję, bo tydzień temu wróciłem z Czech, a w domu zastał mnie akt oskarżenia i termin rozprawy na nastepny miesiąc. W razie takich badań raczej wykryliby THC w organizmie. Co wtedy? Walić głupa, że jestem uzależniony? Odmowa badań nie wchodzi w grę. Sztuczka z Visine działa na mocz, a ze śluzówki schodzi po 2 dniach, więc luzik. Ale krew to inna sprawa.Badanie włosa raczej odpada.

Nadmienię, że mam zarzuty za posiadanie 10g na własny użytek. Wcześniej nie karany, wręcz idealna przeszłość (studia, praca, kilkanaście szkoleń zagranicznych itp). Przyznałem się do winy podczas pierwszego przesłuchania.

Dzięki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.

Jeśli drzewo przygniotło kobietę, to co drzewo robiło w kuchni?

Zbieram na bold'a- daj dla mnie sog'a :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprawa w sądzie a badania na obecność narkotyków

Warto przeczytać: Gra giełdowa Gazety Parkiet dla studentów | Komornik, dawny mandat... | Eurolines sprawa | Niszczenie? Wandalizm? Co mi grozi? | Zdjęcia samochodu | wstawienie sie na straz miejska za zle parkowanie | Karty do głosowania | składki ZUS za studenta | ustanowienie wspolwlasnosci | Kasa ze spadku - w co zainwestować? | złamany nos | Oszustwo / wyłudzenie | Allegro, towar niezgodny z opisem. | Wniesienie oskarżenia za pobicie po 2,5 miesiąca. | koks przemyty i dzifki | Towar wrócił z serwisu z innymi uszkodzeniami | materiałoznawstwo | lacoste | alpina | policja | Bledzior | blendzior | wzrost | krociaki | 180cm | Student Travel | aleksandra szwed | joanna | sebawlkp | kosik | szwed playboy 2012 | slavoy2k | gotuj z fenolem | Markoo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.