FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 964 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
sprzdam prace maturalne 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprzdam prace maturalne"   

sereniti13
 Wysłana - 13 marzec 2008 16:01       

Przeniesiona przez Pan Śmierć z działu 'Nauki Humanistyczne'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sprzedam napisane przeze mnie sprawdzone prace maturalne, wszystkie osoby które je u mnie zamówiły zdały i są w pełni zadowolone :D zobowiązuję się nie sprzedawać 2 razy tej samej pracy w ciągu 1 roku. dodatkowo załączam ewentualne pomoce dodatki oraz pytania jakich można się spodziewać od komisji. polecam kontakt na maila lub najlepiej na gg 7622015
Dzieło literackie a jego filmowa adaptacja
Portret kobiety w literaturze i sztuce na podstawie wybranych przykładów

Bohater tragiczny w literaturze antycznej, romantycznej i współczesnej. Przedstaw i porównaj
Porównaj różne obrazy Boga w wybranych dziełach literackich
Porównaj postawy buntowników wobec konformistów na podstawie literatury różnych epok
Przedstaw przyczyny i skutki buntu młodych bohaterów w rozmaitych epokach literackich
Różne ujęcia motywu dziecka w literaturze i sztuce. Omów zagadnienie na wybranych przykładach
Funkcjonowanie frazeologizmów biblijnych i mitologicznych we współczesnym języku polskim. Omów odwołując się do wybranych przykładów
Gloryfikacja klęsk narodowych. Omów problem odwołując się do wybranych utworów literackich
Pozytywizmu.
Literackie małżeństwa, ich wielkie zmartwienia, szczęśliwe chwile i drobne troski
Motyw miast przeklętych i miast ukochanych w literaturze
Zaprezentuj obraz miasta w literaturze różnych epok, wykorzystując wybrane utwory literackie.
Motywy mitologiczne w literaturze, malarstwie i rzeźbie. Omów na wybranych przykładach
Kostium, maska, przebranie - rozważanie o bohaterach literackich ukrywających swoją tożsamość - rozważ problem na postawie kilku epok
Motyw śmierci w literaturze. Omów temat, odwołując się do wybranych przykładów
Różne sposoby mówienia o śmierci. Analiza wybranych utworów literackich.
Motyw wsi w literaturze. Scharakteryzuj na przykładzie różnych epok
Problem narkomanii w literaturze współczesnej. Omów na wybranych przykładach.
Język Internetu, jego cechy i funkcja. Omów na wybranych przykładach
Portret ojca w literaturze. Omów na wybranych przykładach
"Tu wszystko się zaczęło...." - przedstaw obraz ojczyzny w wybranych tekstach Jana Pawła II
Pastisze, parodie, plagiaty - omówienie pomysłowości i celowości tych zabiegów literackich na przykładach polskich lub obcych dzieł literackich
Na podstawie wybranych dzieł różnych epok określ jaką rolę odgrywały pieniądze w życiu bohaterów literackich. Dokonaj oceny prezentowanych postaw.
Motyw podróży. Jaką role pełni w wybranych utworach literackich
Scharakteryzuj bohaterów poszukujących celu sensu życia odwołując się do dzieł literackich różnych epok.
Praca jako motyw w literaturze. Przedstaw jego funkcjonowanie w twórczości pisarzy różnych epok.
Różne sposoby realizacji pojęcia romantyczność w literaturze. Omów temat, dokonując analizy wybranych utworów.
Na tropach rycerzy - omów najsłynniejsze postacie rycerzy odwołując się do wybranych dzieł literackich i odpowiedz na pytanie- co do dziś pozostało z rycerskich obyczajów
Motyw tańca i jego funkcje w literaturze polskiej
Motyw Żyda w literaturze polskiej - przedstaw odwołując się do przykładów z rożnych epok

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 14 marzec 2008 12:42      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieło literackie a jego filmowa adaptacja
Tę mogę wziąć za darmo. Przydałby się wzór.
Pewnie jednak nie będziesz chciał przesłać,
więc podrzuć chociaż plan wypowiedzi czy hasło co by się do niego odwołać.
Będę wdzięczny.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

sereniti13
 Wysłana - 14 marzec 2008 16:07      [zgłoszenie naruszenia]

bardzo zabawne

roberto 55
Outsider
 Wysłana - 14 marzec 2008 18:01      [zgłoszenie naruszenia]

To nie żart.

"A teraz pytanie z dziedziny savoir vivre'u - kiedy Cię mijam,
mam się odwrócić dupą czy jajami?"

vinylboy
 Wysłana - 16 marzec 2008 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

ile za motyw smierci w lliteraturze i sztuce ?

sereniti13
 Wysłana - 16 marzec 2008 16:32       [zgłoszenie naruszenia]

70 zł za każdą prace

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprzdam prace maturalne

Warto przeczytać: mam na sprzedanie ... pianino. | Amortyzatory do Vectry | Sprzedam Super Konto www.btgigs.org | Obciążenia Ciężary Hantle | odsprzedam konto na (btgigs.info) | [SPRZEDAM] Perfumy JOOP HOT SUMMER | Gitara Elektryczna | sprzedam Sony Ericsson P1i stan idealny | Zestaw komputerowy, wydajny i niedrogi | konto rmvbusters.pl ZapRasZaM | LANCOME TEINT RENERGIE LIFT R.A.R.E (30ml) - podklad | Nokia 6500slider i Samsung U800 nowka na sprzedaz! | bluza dla prawdziwego koxa ;-) | Sony Ericsson k550i | Sprzedam PSP 2001 Slim | Hercules DJ + Książka PHP i mysql | przegrane życie | nieudacznik | prywatna wiadomość | gabryjelska | zostawiłem | hanna dunowska | sexy laski | opowiadania erotyczne pies | matysiak | kia magentis | upskirt vids | laski z portali | dziewczyny z czatu | na potencje | laski w dzinsach | kolezanka z klasy | len | scenic | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.