FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 758 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
sprzedaje pilnie telefon NOKIA 6800 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprzedaje pilnie telefon NOKIA 6800"   

jbartek
 Wysłana - 4 czerwiec 2005 18:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

stan techniczny bez zarzutów, wizualnie telefon nosi ślady użytkowania, na górze przy napisie NOKIA starta jest litera N.
telefon posiadam od miesiąca, pełny zestaw... ma on przeszło rok, na karcie gwarancyjnej jest data z kwietnia 2004, sprzedaje ponieważ potrzebuje pilnie pieniędzy. jutro zamieszcze zdjęcia
cena do uzgodnienia...

jbartek
 Wysłana - 4 czerwiec 2005 18:20      [zgłoszenie naruszenia]

możliwość zamiany z dopłatą na inny np. ericssona T65 lub nokie 3310
TELEFON NIE POSIADA BLOKADY SIM LOCK

Zmieniony przez - jbartek w dniu 2005-06-04 18:21:10

ZIELIN5
 Wysłana - 4 czerwiec 2005 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

Ile za niego chcesz??

fitnessstore.pl

jbartek
 Wysłana - 4 czerwiec 2005 21:24      [zgłoszenie naruszenia]

9481518 - napisz do mnie na gg, jutro wieczorem na 100% bedą zdjęcia

Zmieniony przez - jbartek w dniu 2005-06-04 21:25:25

jbartek
 Wysłana - 6 czerwiec 2005 08:40       [zgłoszenie naruszenia]

sorki... miałóem wczoraj zdjęcia wrzucić ale dopiero do domu wróciłem troszke zabalowałem hehe, dizisaj zdjęcia wrzuce.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprzedaje pilnie telefon NOKIA 6800

Warto przeczytać: [Sprzedam] Zestaw Blaupunkt GTB 1200 + GTA 2 mk II + Okablowanie | Sprzedam buty torrebki SKÓra sweterki kurtki ORYGINAŁY | nokia 6300 | Aparat Canon G5 | Dysk zewnętrzny 160GB 2,5" | sprzedam garnitur marki JOOP | Sony ericsson k550i tylko Kraków i tylko 60zeta | Załatwie ciuchy jakie chcecie - ALLEGRO | Kupie wentylator do laptopa HP dv6000 | Tłumaczenie, pisanie prac itd język niemiecki !!!TANIO | Hobby 520 Prestige | bluza biala lonsdale aukcja allegro | [K] bluza nike w "mercedesy" r. M/L | KUPIE BUTY NIKE lub ADIDAS PILNIE !! | Sprzedam książki, czasopisma [tematyka końska] | [WYMIENIE] KOMPUTER NA LAPTOP | elo12ish- | elo12ish | polki | wiola | tanatopraksja | portfel | małgorzata teodorska | wygląd | torba | zmęczenie | mamuska | motyw przyrody | domówka | kokoban | kokonut nutrition | ile powinien trwać seks | skyn | ile powinien trwać seks | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.