FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1646 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
sprzedam 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprzedam"   

Lysy1_sy
 Wysłana - 22 styczeń 2005 10:50       

Przeniesiona przez korian z działu 'Militaria'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

sprzedam rewolwer kal 5,6 magnum ,poszukuje komisu z bronia na terenie woj. dolnoslaskiego

Nomegeh
 Wysłana - 23 styczeń 2005 12:21      [zgłoszenie naruszenia]

a ile chcesz za te kopyto ?? i skad jestes ?? czy sprzedaz komus bez pozwolenia ?? mozesz upozorowac kradzierz :]

Tu - na dnie życia - zżerają ziele woli mej! >:->

onimislash
 Wysłana - 8 luty 2005 11:54      [zgłoszenie naruszenia]

Pisz ile bys za to chcial , mam uprawnienia na sprzedarz i kupno broni . Odpisz , jestem z lubuskiego , jesli cena nie bedzie zbyt wygorowana , dogadamy sie.

rimius
 Wysłana - 14 luty 2005 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekaw jestem jakiej marki jest ten rewolwer? Jaki model? Jak spisywał wię na strzelaniach (praca machanizmu spustowego, celność itp)? Jak długo go posiadasz? Czy kupiłeś go jako broń nową, czy też używaną? Inne przydatne informacje, które mogłyby przybliżyć mi obraz tej jednostki również są mile widziane (wrażenia ze strzelań, powód sprzedaży). No i najważniejsze, ile go cenisz?

rimius

Bregalad
 Wysłana - 15 luty 2005 14:33      [zgłoszenie naruszenia]

brzydko mi tu pachnie cos

};-) ****SFD FIGHT CLUB**** };-)
bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa
[http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981] -strona klubowa (przylacz sie)

onimislash
 Wysłana - 15 luty 2005 19:20      [zgłoszenie naruszenia]

Ja rzecz jasna zartowalem , nie mam uprawnien i rewolwera kupic nie chce.

Nomegeh
 Wysłana - 16 luty 2005 06:37      [zgłoszenie naruszenia]

no wiec po chooy :-x takie zeczy piszesz ??:[ jak se chcesz jaja porobic to poczekaj do wielkanocy bedziesz mugl robic sobie jaja ale pisanki :[

Tu - na dnie życia - zżerają ziele woli mej! >:->

barrt
 Wysłana - 16 luty 2005 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

mugl LOL

onimislash
 Wysłana - 16 luty 2005 20:26      [zgłoszenie naruszenia]

Tak zrobie , na Wielkanoc bede mial Sako TRG 42 na magazynie.

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 9 marzec 2005 09:11       [zgłoszenie naruszenia]

ile za to ???

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprzedam

Warto przeczytać: Monitor 19 cali | Kupię tel. do 100zł | Levis 522 | [Sprzedam] Samsung Omnia | sprzedam monitor lcd acer 21,5'' 35 msc gwarancji | [Kupie] Szukam perfum !!! | [S] Czapka New Era NY blue-white 7 i 3/8 | Kurtka Mass M-L | Tusz do HP (czarny) sprzedam tanio | Perfumy, zestawy, testery f-vat paragon | Bluza NIKE, kurtka RBK i spodnie NIKE | Pen Drive | sprzedam maskę delaire'a/ortodontyczną,wyciąg doprzedni | SPRZEDAM 2 PACZKI GLOWIC HQ8 DO GOLAREK PHILIPS | tusze do rzes maxfactor, rimmel moge zalatwiac mieszkam w angli | kupię felgi do seicento | książki | netbook | twoja stara | katana | pedały | saymon | saymonn | SuiSan | dyro | joseph gordon levitt | penis w spoczynku | bejn | ankieta | alkohol na randce | windykator terenowy | świętoszek | natręt | vten | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.