FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2718 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
sprzedam Bochenka tanio!!!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprzedam Bochenka tanio!!!!!"   

wadera88
 Wysłana - 2 wrzesień 2008 14:47       

Przeniesiona przez Pan Śmierć z działu 'NASZE SZKOŁY'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam :)
Mam do sprzedania anatomię człowieka A. Bochenka tom 1 za 70zł, tom 5 za 50zł. Sprzedam też atlas anatomii "ciało człowieka: budowa i funkcjonowanie" P. Abrahams wyd. Świat książki za 60zl. Można się targować:)
Książki kupione rok temu, ale prawie nie wyciągane z półki;) W dobry stanie!!!!
Oferta skierowana do osób z Łodzi:)
Zainteresowanych proszę o kontakt 669 659 377
pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprzedam Bochenka tanio!!!!!

Warto przeczytać: Kupie telefon | Szukam osoby ktora napisze mi prace maturalna !!!!!!!!!!!! (za odpowiednia oplata) | NEED FOR SPEED carbon na PS2 | super bluza na disco | Spodnie z fenixa-Tanio!!!! | SPRZEDAM GITARĘ ORAZ GRAMOFON | sprzedam 2 motory , ipoda 2GB , SE W810i | [CMS] Załuż własną stronę jak maxior.pl za 15zł | Nokia 6020 | Omów funkcjonowanie motywu przemijania w literaturze | PREZENTACJE MATURALNE tanio | opelek | sx1 uszkodzony | Ipod Nano 4 GB | kupie laptopa | Majowka studencka 2007 | lukasz stanislawoski | aktorka z reklamy plusa | typer | pytania z egzaminu na wychowawce kolonijnego | smutne piosenki | ccna | co jest po śmierci | po sylwestrze | kobietę telewizora | islandia | akcje | sdfsdf | zielsko | sex bezzobowiazan | sopot | pozbyć immobillizera ze skuterka | Obraz przez WIFi | domyślne obietnice usług | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.