FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 688 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
sprzedam koszulke 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprzedam koszulke"   

frezeq
 Wysłana - 2 listopad 2006 17:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam do sprzedania koszulke , jest nowa z metkami , przywieziona ze stanów , sprzedaje gdyż jest za duża na mnie . Firma OLD NAVY . Rozmiar L . Jak ktoś wąpti w wiarygodność to możemy dokonać transakcji poprzez allegro ( moją wiarygodność moze potwierdzić m.in. fiszon , kupił już odemnie jedną koszulke )

KOSZULKA :
[img224.imageshack.us/my.php?image=1zielonajn7.jpg]
[img224.imageshack.us/my.php?image=2zielonawe9.jpg]
[img224.imageshack.us/my.php?image=3zielonaqy4.jpg]

CENA : 25zł + koszty przesyłki

KONTAKT :
gsm - 698989823
gg - 7497613

Zmieniony przez - frezeq w dniu 2006-11-02 17:14:11

Zmieniony przez - frezeq w dniu 2006-11-02 17:14:33

Zmieniony przez - frezeq w dniu 2006-11-02 17:15:02

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprzedam koszulke

Warto przeczytać: bluza Nike | Orginalne ciuchy:Lacoste,Tommy Hilfiger,perfumy itp... | Kurmaz | ciuchy na sprzedaz lub wymiane | Kupię Corse C | LG KU990i | Canon S5 IS + SD 1GB + Pokrowiec - Idealny Stan | sprzedam pda z gsm | SPRZEDAM WZMACNIACZ, SKRZYNKA BASOWA + 2GŁOŚNIKI ALPINE + OKABLOWANIE KOMPLETNE | czapka lacoste | [ZAMIANA] Nokia E61 na inny | BCAA MEGA CAPS 1100 300 Caps 75zł. | [ZAMIENIE]N95 bogaty komplet i PSP FAT za... | Wzmacniacz samochodowy Infinity | Piaggio Typhoon | Sprzedam lub Zamienie NOKIE 5610 z zestawem | plaża | masturbacja | walenie konia | bmw | stock | medycyna | film | depilacja | usunięcie konta i postów | usunięcie konta | metanadren | httpwwwyoutubecomwatchv=sMY7LCk0UxQ | Volkswagen bora | Seks friend | Volkswagen bora | admistrz | otwarcie hieprmarketu | otwarcie supermarketu | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.