FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 741 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
sprzedam nokie 2700 classic 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprzedam nokie 2700 classic"   

kewliczek
 Wysłana - 25 październik 2010 01:26        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam, mam do sprzedania nokie 2700 classic z ładowarką w stanie idealnym za 150 zł.

kewliczek
 Wysłana - 25 październik 2010 21:09       [zgłoszenie naruszenia]

zapomniałem dodać, że telefon posiada kartę pamięci 1 GB

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprzedam nokie 2700 classic

Warto przeczytać: Sprzedam K550i@w610i 2gb karta, obudowa rubber gumowa | sprzedam maty szklane | Sprzedam Rękakwice Bokserskie ESPADA 12 OZ | TELL ME MORE kupię | testament | "Pochodzenie nazw miejscowości woj. podkaroackiego " | Pracownik do obsługi e-mail pilnie poszukiwany/1200-1500zł miesięcznie/ | Notebook Fujitsu-Siemens Pa1510 Nowy | Rozprawka | Nokia 5300 | Dresik :-> | Interesuje kogoś tani komp? 200 zl :) | TV LCD PHILIPS 32' Kraków | _______Sprzet do KICK-BOXINGU_______ | Praca maturalna = 100zl | Corsa B | czym zajmuje sie szeregowy | zapomnialem loginu | playboy pictorial to yes napad | siwiec nago | black rose | wkładka hormonalna na 3 lata | ile jest km Radomsko Toruń | grupa przestepcza wyszkow | elektrotechnika | randka muzyka | plski playboy | ewa skibińska | isc studniowke | lekarz | sex foto | oceń pulpit | stopem | kakao | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.