FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 874 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
sprzedam obraz, olej na płótnie 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprzedam obraz, olej na płótnie"   

przemo_vip
 Wysłana - 11 grudzień 2006 21:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

[http://www.allegro.pl/show_item.php?item=149684478]

zapraszam.

pmip
 Wysłana - 11 grudzień 2006 23:52      [zgłoszenie naruszenia]

Moze sie nie znam, ale jak dla mnie nie wart tej ceny. Nie dosc, ze troche anonim to jeszcze jest tak zwykly, ze az boli.

To jest taki obraz, ze jakby go ktos teraz powiesil w moim domu to jego obecnosc zauwazylbym najpewniej dopiero po ok. 2 latach...

The fancy cars, the women and the caviar, you know who we are...

perlo
 Wysłana - 24 grudzień 2006 04:02      [zgłoszenie naruszenia]

przepiekny

Kazali mi usunac podpis :( %-)

booe
biały miś
 Wysłana - 26 grudzień 2006 18:41       [zgłoszenie naruszenia]

no taki nie za piekny był

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprzedam obraz, olej na płótnie

Warto przeczytać: Fajna Bluza Tom Tailor NOWA XL | ESPRIT | Andrzejki 2008 na Kaszubach | Abercrombie&Fitch Hollister - nowa dostawa | Płyty | Buty And1 , dwie pary | Romantyczne stereotypy - praca maturalna sprzedam | KUPIĘ PASKI WYBIELAJĄCE CREST | ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE NA ALLEGRO | samsung J700 sprzedam | Prezentacja J. Polski Matura 2009. Literackie obrazy zniewolenia | PISZE SOLIDNE PREZENTACJE MATURALNE - bez zaliczek | [K] Słuchawki - alcatel ot-c701 | sprzedam suzuki GN 125 | audi a4 2,5 tdi | SAMSUNG L170 | jak zapomniec | jak odzyskac | grube baby | piliscie | program do zdejmowania simlock | iphone 4s 16gb kradziony | serca | Bogdan de la Cluj Rukutaka | Bogdan de la Cluj Rukutaka | Bogdan de la Cluj Rukutaka | corolla ts | nike air max | wygryw to piekno | kulturystyka | sneaker | kobieta szachistka | łasił | życzenia urodzinowe | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.