FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1631 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
sprzedam odtwarzacz CD Kenwood DP-1060 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprzedam odtwarzacz CD Kenwood DP-1060"   

mahon21
 Wysłana - 7 sierpień 2006 08:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam mam do sprzedania odtwarzacz CD świetnej firmy Kenwood dp-1060 , odtwarzacz jest sprwany, posiada wiele ciekawych funkcji, ładny i wyraźny wyświetlacz.
Jeśli chodzi o odtwarzanie płyt to orginały śmigają bez przerywania, skakania, piraty co jest żadkością ale nie (owijam w bawełne) może się zdarzyć ,że przeskoczy o kilka sekund. Nie posiadam pilota ale gdyby ktoś był zdecydowany jestem wstanie sprowadzić orginalny pilot w cenie 20 zł.
Wszystkich zainteresowanych proszę o tel:668-460-063 lub e-mile mahon21@o2.pl.
Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprzedam odtwarzacz CD Kenwood DP-1060

Warto przeczytać: kupie klocki lego | !!!!!!!!!! SPRZEDAM KOMPUTER !!!!!!!!!!!!!! | Toshiba Tecra m1 | Volkswagen Passat | kupie wzmacniacz audio | V980 sprzedam | Kupie gry na PS2 | sprzedam sony ericsson t230 | Sprzedam spodnie MASS | sprzedam nokie 3510i | Wymienie telefony i gadzet :D | GameBoy Advance - kupie | sprzedam lub zamienie mp 3 | sprzedam stroj enduro/MX | [Sprzedam] MAN 19-403 4x4 | Kupie stare Franki lub/i Marki | wyspa tajemnic | shutter island | naleśniki | odszkodowanie | understall85 | bojówki | duch | frankie sandford | serb | seat ibiza | tdi 130 | bl4nk | bl4nkus | życie | syryjskie zwierzęta | iwonus | iwonus_s | czysta krew | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.