FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1024 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
sprzedam prezentacje maturalna 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprzedam prezentacje maturalna"   

natt
 Wysłana - 7 październik 2008 16:54        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Sprzedam prace maturalna na temat:
" Portret psychologiczny zbrodniarza na podstawie wybranych utworów literackich."

W ubieglym roku, z powyzsza praca zdalam mature ustna na 100% ( chodzilam do jednego z najlepszych liceów w Polsce ).
Komplet sklada sie z prezentacji, konspektu, bibliografii, kartki z cytatami i mozliwymi pytaniami egzaminacyjnymi (m.inn. tymi które podczas egzaminu zadano mi). W razie pytan lub watpliwosci moge rowniez postarac sie pomoc.
Cena 95zl
prosze o kontakt mailowy: nattboch@wp.pl
lub
gg: 4421180

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 7 październik 2008 21:05      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/Do_wszystkich_kt%C3%B3rzy_chc%C4%85_sprzeda%C4%87_swoj%C4%85_prezentacj%C4%99_maturaln%C4%85%21-t598329.html]

Ślepy?

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Znawca -

johnnyc
 Wysłana - 7 październik 2008 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

dałeś w złym dziale i poście, za kare nikt jej nie kupi

make love not spam

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 7 październik 2008 21:32      [zgłoszenie naruszenia]

Za 95 zł nikt i tak nie kupi, jak poloniści nieraz piszą za 50zł

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Znawca -

azda
 Wysłana - 7 październik 2008 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

Zawód/studia University of Wales

"i wez sie nie użalaj nad sobą ziomuś , nie odpierdalaj , szalalala i do przodu ":D

natt
 Wysłana - 8 październik 2008 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

Cos w tym smiesznego? Zagraniczne uczelnie daja raczej lepsze perspektywy na przyszlosc niz polskie. Nie rozumiem wiec sensu twojej sarkastycznej wypowiedzi.

Zzz....
 Wysłana - 9 październik 2008 00:08      [zgłoszenie naruszenia]

gówno prawda, poziom tam jest nizszy niz u nas w wyzszych szkolach jedzenia czy czegos tam.... tyle tylko, ze jezyk, ale mozna bylo sobie tez wybrac anglojezyczny tryb

natt
 Wysłana - 9 październik 2008 00:34      [zgłoszenie naruszenia]

Widze ze wiele wiesz na ten temat. Musiales skonczyc zarowno brytyjska uczelnie jak i polska skoro masz tak doskonala wiedze na temat poziomu nauczania w obydwu szkolach, ze mozesz pozwolic sobie na porownywanie.

azda
 Wysłana - 9 październik 2008 02:22      [zgłoszenie naruszenia]

ja moge sobie pozwolic bo uczeszczalem do university of trent in nottS
pozatym unosicie sie bez powodu
to nie tak.
Poprostu zastanawiam sie na hvj Ci 95PLN mieszkając w Wali ,gdzie jednostką walutową jest funt,
miałem szczescie mieszkac w UK i 95zł to przysłowiowy barszcz tam kosztuje
pzdr

pozatym to nie ten temat, jak chcesz na przechwałki to do piaskownicy

Zmieniony przez - azda w dniu 2008-10-09 02:23:59

Zmieniony przez - azda w dniu 2008-10-09 02:27:00

"i wez sie nie użalaj nad sobą ziomuś , nie odpierdalaj , szalalala i do przodu ":D

natt
 Wysłana - 9 październik 2008 14:27      [zgłoszenie naruszenia]

Wcale sie nie przechwalam. Po prostu smiesza mnie wypowiedzi ludzi ktorzy nie maja pojecia o tym jak tu jest naprawde. Uwazam ze to sa calkiem rozne studia, na co innego kladzie sie tu nacisk i trudno powiedziec ktore sa lepsze. W Polsce stawiaja na teorie, tu na praktyke, ot co. A przechwalala sie raczej osoba ktora rozpoczela ten temat.

Co do kasy to na swieta wracam do Polski na miesiac wiec troszke pieniazkow sie przyda:)

azda
 Wysłana - 9 październik 2008 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

no wsumie

moim zdaniem angielskie studia są bardziej wartosciowe
bo są jednolicie ukiierunkowane i nie ma tych niepotrzebnych głupot
to na tyle
a co do przechwałek
:
jest łokurva na koncu zdania co oznacza żart
insomnia nie jest normalnym forum
przywykniesz

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

sprzedam prezentacje maturalna

Strony: 1 2

Warto przeczytać: [K] Honda Civic IV gen | ***BLUZA***SELECTED***CZARNA***ROZMIAR L*** | Sprzedam Piłke do Futbolu Amerykanckiego Wilson NFL | konta rapidshare na sprzedaz | Kufle do piwa | Chanel naszyjniki z Paryża 3 rodzaje | [SPRZEDAM] Słuchawki Pioneer HDJ 1000 | NOKIA N95 BEZ SIMLOCKA PL KARTA PAMIĘCI PEŁNY ZESTAW | Sprzedam - WITRUWIUSZ "Dziesięć ksiąg o architekturze" | Kupię TELEWIZOR kineskopowy kolorowy. | #Siemens SX1 LATARKA, Dioda LED Jedyny taki# | Sprzedam PS2 Slim | [K] PSP | BIAŁE SKARPETKI !!! ADIDAS !!! PUMA !!! NIKE !!! | Iron Maiden | przyjmę conieco | obliczanie prawdopodobieństwa ciążą | opowiadania erotyczne mama zdrada | asg | nokia 1320 | byłem rok z dziewczyną | zerwałem po roku | poryć łeb sms zachwiać | siana zachwiać psuć | zerwałem kocham | król insomnii | praca policja | zarobki policja | pija soki graja w bilard | rynek pierwotny nieruchomości | opis firmy | polki za granicą | a co jest tak ważne jak wiedza zapytał | energetyka daltonizm | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.