FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 840 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
sprzedam samsung x660 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprzedam samsung x660"   

lodzo
 Wysłana - 3 styczeń 2007 21:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

telefon ma 2 miesiące , fotki robi w rozdzielczsci 640x480 dosc dobrej jakosci, wyswietlacz czytelny przejrzysty jak to samsung. bateria trzyma 5 dni. mam do niego ładowarke, zestaw słuchawkowy pudełko. proponować ceny. jak bedzie ktos chetny to podam ile ja bym chciał za niego rys nie ma zadnych, ani uszkodzen jeszcze posluzy, sprzedaje bo dostałem inny, ale ten samsung jeszcze mnie nie zawiódł nie ma simlocka, polskie menu, kupiony w dojczlandzie. pozdro

lodzo
 Wysłana - 7 styczeń 2007 16:58       [zgłoszenie naruszenia]

nieaktualne

Zmieniony przez - lodzo w dniu 2007-01-13 17:36:33

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprzedam samsung x660

Warto przeczytać: Halówki Joma Doble Penalty | Puma 3 time lo | sprzedam Metal Gear Solid 4 (PS3) | Kupię płyty | srebrny zestaw | Kawa Nescafe z USA | SPRZEDAM CIEKAWE DOMENY | Sprzedam Sean John Unforgivable 125ml | Stroje kąpielowe. kolekcja 2009 | INTELLIMOUSE EXPLORER 3.0 + SteelPad Qck TP + Steam:CS | Perfumy-super jakośc | Drążek rozporowy (do ćwiczeń) | Piękny i niepowtarzalny telefon !@#!@!2!2#1 | [Sprzedam] Antyki | tedefon %-) | Zestaw Givenchy Amarige Mariage | edyta herbus | mara karpacz puck | m jak milosc1310 | pierwsza milosc 2519 | vood tvp pl m jak milosc | sex z kobieta po 50 | fractalsin | jezierski | Gdzie nad polskie morze | jaki rower mtb | jaki rower mtb do 3000 | ola kasprzyk | skórcenie kadencji | zrobiłam loda psu | sztuczna pochw | uchodzcy | szukam faceta na sex250 | szukam faceta na sex str 250 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.