FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 836 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
sprzedam samsung x660 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprzedam samsung x660"   

lodzo
 Wysłana - 3 styczeń 2007 21:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

telefon ma 2 miesiące , fotki robi w rozdzielczsci 640x480 dosc dobrej jakosci, wyswietlacz czytelny przejrzysty jak to samsung. bateria trzyma 5 dni. mam do niego ładowarke, zestaw słuchawkowy pudełko. proponować ceny. jak bedzie ktos chetny to podam ile ja bym chciał za niego rys nie ma zadnych, ani uszkodzen jeszcze posluzy, sprzedaje bo dostałem inny, ale ten samsung jeszcze mnie nie zawiódł nie ma simlocka, polskie menu, kupiony w dojczlandzie. pozdro

lodzo
 Wysłana - 7 styczeń 2007 16:58       [zgłoszenie naruszenia]

nieaktualne

Zmieniony przez - lodzo w dniu 2007-01-13 17:36:33

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprzedam samsung x660

Warto przeczytać: Ford Fiesta Fusion 94` | SPRZEDAM SZCZENIAKI SETER IRL. | PREZENTACJE Z JĘZYKA POLSKIEGO I INNE PRACE | sprzedam oval tazo z cheetos-ów ok 25 sztuk | Sprzedam pendriva 512mb | Sony Ericsson T230 i DYSK 20 GB WD! | Sukienka | Sprzedam fotele do Renault 19 | SZUKAM POMOCY DO NAPISANIA MATURY ;-) | idealny siemens c 65 | Prezentacje i wypracowania | sprzedam akwarium | Lacoste - zielone welurowe polo | Nokia 6630 NOWKA ORANGE | Różne rzeczy | Rower szosowy na Shimano 600 | saa | sterydy | wałbrzych | karinka292985 | beyonce | mariusz | mariusz max | wakacje | filologia | Fahrenheit | gainer | fenol_one | squzy | uprzedzenia | cebulaków | słuchawki | m jak miłość | gothic | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.