FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1475 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
sprzedam uzywany apart olimpusa 
[powiadom znajomego]    
Autor "sprzedam uzywany apart olimpusa"   

fashion06
 Wysłana - 1 marzec 2008 16:09        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

TAK JAK W TEMACIE JEZELI KTOŚ ZAINTERESOWANY ZAPRASZAM NA ALLEGRO JEZELI KTOS NIE MA KONTA MOZLIWOSC SPRZEDAZY PO ZA ALLEGRO.
Zdjecia wysyłam na maila jesli ktos bedzie zainteresowany. Cena jaka mnie intersuje to około 400zł ale zawsze mozna sie dogadac.
wiecej informacji pod nr 792 428 233 lub gg 3966871

Troche informcji na temat aparatu:

OLYMPUS MJU 600
Rozdzielczość matrycy [w megapikselach] 6.00
Zoom optyczny 3

Stylowa, metalowa obudowa i duże możliwości -tak można krótko opisać mju:] DIGITAL 600. Posiadając 6.0 milionów pikseli oraz obiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym stanowiącym odpowiednik obiektywu 35-105mm w formacie małoobrazkowym, model tenwiernie oddaje fotografowaną scenerię. Jakość obrazu wzbogaca ponadto niezwykle wydajny procesor TruePic TURBO, który zapewnia nie tylko najlepsze efekty, ale skraca również czas uruchamiania i reakcji aparatu.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sprzedam uzywany apart olimpusa

Warto przeczytać: | | noworoczne postanowienia | ksiA .A ka | ANlA | izba | 2680 | piA?mak | nie umie robiA" loda | gdzie na randki | jak to jest z proststututką | trzebiatowska | nowe allegro | przygody kukułka | od sprzedawcy kunte bez żadnej | katarzyna figura | bogna0258 | soundgirl | londynie | StaA?yA>ci | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.