FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 824 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
stłuczka 
[powiadom znajomego]    
Autor "stłuczka"   

marcin2076
 Wysłana - 11 marzec 2006 16:29        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam.
Mam taką sprawę.Parę dni temu miałem stłuczkę.Przejeżdzając przez skrzyżowanie(byłem na drodze z pierszeństwem przejazdu)trąciłem samochód wyjeżdzający z ulicy podporządkowanej.Policja stwierdziła, że sprawcą był kierowca który nie ustąpił mi pierwszeństwa a zatrzymał sie dopiero kiedy ja już hamowałem. Jednak gdy się zatrzymał(nie mam 100% pewności czy tak do końca się zatrzymał, czy jeszcze jechał) był już wychylony na mój pas o około 1,3 metra co spowodowało, że nie dałem rady ominąć go ani wychamować. Oskarżony jednak nie przyją mandatu gdyż uważał, że jechałem za szybko(policja stwierdziła po śladach,że było to około 70 km/h a dopuszczalna prędkość wynosiła 50 km/h). Sprawa trafiła do sądu.I pytanie moje brzmi " Jak sądzicie jaki powinien być wyrok sądu w tej sprawie (kto był winien stłuczki)"

Donio
 Wysłana - 12 marzec 2006 14:43       [zgłoszenie naruszenia]

sprawiedliwy

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

stłuczka

Warto przeczytać: Naprawa dekodera telewizji satelitarnej | podatki ryczałt | Łapownictwo czynne | Konto: ING Bank Śląski | Odpowiedzialność matki gwałconej córki | co grozi za jazde motorowerem bez karty motorowerowej | Sadzenie lasów - opłacalne? | zaświadczenie o niekaralnosci | WEZWANIE NA POLICJE | Problem z podziałem majatku,potrzebna pomoc | Fundusze unijne | Reklamacja tynku akrylowego | Leasing - jak to dziala ? | Podejrzany | Dowod a wku | Allegro - rezygnacja z zakupu | Filek | jakie problemy kryly sie za wyrażeniem kwestia zydowska | korekta | habaly | czarne chmury | sons anarchy | gimnazjlistka | gimnazjum | triathlon | dwubiegunowa | Legia Warszawa | Legia | Gorące wargi 4 nagły szczękościsk | don_jagla | czy wszystkie | zywa łokurva trib | link do facebooka | gra planszowa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.