FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1024 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
stłuczka przy zawrotce- kto winien 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "stłuczka przy zawrotce- kto winien"   

alko1986
 Wysłana - 6 luty 2016 11:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mialem dzis mala kolizje i nie wiem kto winien w sumie byl.
Zawrotka na drodze krajowej dość wąska i ja duzym autem na raz nie bylem sie w stanie nawinac,musial zrobic jakby nawracanie na trzy.
W momencie jak dojechalem do barierki przodem i zacząłem cofac pojazd stojacy w kolejce za mna tez do nawrotki nie poczekal az manewr zakoncze tylko ruszyl i obaj poruszajac sie, stuknelismy sie.
Czyja to wina wg prawa moja? jego? Obopolna?

GB
 Wysłana - 6 luty 2016 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

Wg mnie niestety Twoja. Cofanie należy do grupy manewrów przy których należy zachować "szczególną ostrożność" (czyli np. upewnić się że wykonywany manewr nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu).

smutasny
 Wysłana - 6 luty 2016 13:37      [zgłoszenie naruszenia]

Twoja wina. Nie zachowałeś szczególnej ostrożności. Tez się kiedyś wyebałem cofając w kolesia, który tez cofał, wtedy była wina obopolna.

Znawca -

alko1986
 Wysłana - 6 luty 2016 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

czyli fakt ze on ruszajac praktycznie w 100% blokuje mi mozliwosc jakiegolkolwiek ruchu bo stoje wtedy w poprzek ruchliwej drogi nie ma tu znaczenia ?
Zawsze cofajacy jest winny?

gastxxx
ole !
 Wysłana - 6 luty 2016 15:51       [zgłoszenie naruszenia]

Zazwyczaj

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

stłuczka przy zawrotce- kto winien

Warto przeczytać: PRAWO RODZINNE | Sprzedaż supli | Od kiedy firma produkcyjna | obrona konieczna | notariusz- założenie klubu | Co z gwarancją? | Żagiel-raty | Logika prawnicza - podrecznik akademicki | Aukcja | Problem z pracą licencjacką - Ustrój i zadania powiatu | Zaświadczenie o niekaralności. | Dotacje z urzędu pracy | Dosfinansowanie z UE na dzialanosc hazardowa | zwrot podatku.... | Policja na GG? | Redukcja Kosztów Prowadzenia Biura | herminia | opowiadanie erotyczne | opowiadanie | mięśni PC | mięsień PC | filmu o romańsie | pierścionek | prawo jazdy | infini | anna popek | fotografia | Prezerwatywy fresja | podwinac | ruski forever alone | rosyjskie disco | klubowa | allen carr | carr | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.