FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2951 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
stacyjka omega b immobiliser 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "stacyjka omega b immobiliser"   

astur
 Wysłana - 18 lipiec 2008 12:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

mam problem ze stacyjką od omegi b 96r. zgubiłem kluczyk a przy stacyjce jest immobiliser co robić w takim położeniu -(

convictofj
 Wysłana - 18 lipiec 2008 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

powinienes miec drugi kluczyk lub kluczyk serwisowy. (nie wiem jak to jest u opla). jak nie masz to pozostaje tylko wymiana zamkow i stacyjki jesli sie nie myle.

Zmieniony przez - convictofj w dniu 2008-07-18 20:03:35

rasistowska śwynia z tymi swoimi teoriami

mogę ją wyruchać ale nie ma rolek

Specjalista -

dawidzio26
 Wysłana - 29 lipiec 2008 10:47      [zgłoszenie naruszenia]

musisz znajść przekaznik immobilaisera i poprostu ominąć go o ile pamiętam musisz przy nim złączyć ze sobą dwa czarne przewody wtedy omijasz immob.

sxill
 Wysłana - 2 sierpień 2008 12:13       [zgłoszenie naruszenia]

Co za brednie, zadnych przewodow sie nie laczy. Musisz zainstalowac emulator immo, takie osobne urzadzenie. Latwiej byloby skopiowac te pestke (immo) z kluczyka ale do tego potrzebujesz kluczyk, a skoro zgubiles i nie posiadasz drugiego to jedynym wyjsciem jest ominiecie immo. Musisz sie udac do jakiegos elektronika samochodowego.

Tomek N.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

stacyjka omega b immobiliser

Warto przeczytać: Pytanie o Nowego Mitsu Colta | Ubezpieczenie auta - szybka pomoc | urząd celny- co i jak | Dowcipy motoryzacyjne | Mercedes w124 coupe | BMW 525 tds | WSK III- olej | Hyundai Pony nie odpala | Jaki zderzak TUNING | Technika jazdy dieslem. | Opel kadett GSI 2.0 i Opel Calibra | Osiągi aut - jakas strona | Gdzie sprzedać katalizator ? Wrocław | tanie autko | Radio CB | pogawędka o cofniętych budzikach | wy też tak macie | zapomnialam tabletki | amfetamina przeziębienie | fajka wodna microginon21 | poczta | seks po katolicku | rozbiurka domu | iron maiden Bódz | football manager | budowa stawu | bob bez skorki | napisy | chora spiewa | policja rekrutacja | Uek | Podnośnik śrubowy | miała miejsce akcja gonienia | w dniu wczorajszym | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.