FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4482 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
starsza partnerka 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "starsza partnerka"   

hotel154
 Wysłana - 10 maj 2010 20:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

cześć, mam delikatny problem kobieta, która wpadła mi w oko jest ode mnie o 2 lata starsza, ja mam 22. Bardzo mi zależy aby zacząć z nią jakieś relacje, nie znamy się, nie mieliśmy ze sobą wcześniej jakiegokolwiek kontaktu. Zawsze podobały mi się dziewczyny starsze, dojrzalsze wiedzące co chcą od życia, które potraktują związek poważnie(niestety jak do tej pory nie udało mi się na taka trafić)

pytanie brzmi... czy mam jakieś szanse ? chciałbym żeby wypowiedziały się na ten temat dziewczyny no i wy faceci:)

Akacjowy
 Wysłana - 10 maj 2010 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

Szanse masz,wiek ma małe znaczenie...
Ale albo mi się wydaje albo za bardzo się napalasz i nic z tego nie będzie

przecież nie śpię...

cebulak
 Wysłana - 10 maj 2010 20:31      [zgłoszenie naruszenia]

dwa lata to chvj

GOŁA BABA [+18] -> [http://www.youtube.com/watch?v=iwGFalTRHDA]

Znawca -

medyk_90
 Wysłana - 10 maj 2010 20:32      [zgłoszenie naruszenia]

22 facet, 24 kobieta często spotykane Ja mam 20, a świruje doo 24latek, ale nie chcą dac

"Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do p

Delta89
 Wysłana - 10 maj 2010 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

Też kręcą mnie starsze laski ,tak o 2-3 lata . Autorze startuj do niej ,to nie jest duża różnica wieku !

FastDiesel
 Wysłana - 10 maj 2010 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

GO GO GO!

Jak możesz licytować się o drobne
gdy należy mi się wszystko

Znawca -

Goddes
 Wysłana - 10 maj 2010 20:42      [zgłoszenie naruszenia]

i tak ci nie da...

Jeśli wydaje Ci się ,że możesz wszystko - chętnie zmieszam Cię z błotem.

moonboy69
 Wysłana - 10 maj 2010 21:01      [zgłoszenie naruszenia]

kazdego faceta kreca starsze panienki, od samej podstawowki, ale w wieku 30 - 40 - 50 lat juz rzadko ktory facet szuka starszej bo wie, ze jest juz dzieciata, rozwodka, wdowa bądź zamężna a jak nie to kurviszon bo wiadomo czego sie podziewac po 30sto letniej pannie ;) poza tym ich wyglad juz do dvpy, cycki obwisle, pipka wyjechana, zmarszczki mimiczne, menopauza i te sprawy

P.S ja bym na twoim miejscu zagadał

NIKOLKA87
 Wysłana - 10 maj 2010 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

to mała różnica:)spokojnie możesz spróbować:)trochę odwagi i pewności siebie :)

nikola

rob9
 Wysłana - 10 maj 2010 21:53      [zgłoszenie naruszenia]

Autorze nie chciałbym Cię urazić ale samo założenie tego typu tematu dowodzi, że brak Ci pewności siebie, rozpatrywanie zwykłego zagadania do starszej dziewczyny (zresztą właściwie nie starszej bo dwa lata w tym wieku to zatarta różnica) w randze problemu nie jest dobrym prognostykiem.

Obrazowo to taka troche postawa chciałbym ale się boję (chciałbym z dziewczyną przetańczyć całą noc ale boje się poprosić ja do pierwszego tańca) :P

Dlatego jak Nikolka odwagi, trochę bagatelizacji tego że jest starsza, bo prawdopodobnie to Cię paraliżuje :P

Przymszyk
Adwokat Diabła
 Wysłana - 10 maj 2010 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

Jakby dzieliło was trochę więcej niż te 2 lata to mógłbyś mieć dylemat ale taka różnica to rzecz właściwie nieistotna.
Choć niektóre moje koleżanki nie lubią jak się do nich młodszy przystawia - przeszkadza im to oczywiście dopiero jak poznają wiek adoratora, co jest trochę irracjonalne.

Kto z Was jest bez grzechu, niech szybko nadrobi stracony czas.

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

starsza partnerka

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Sex za kase...Krakow/Slask | Problem z wytryskiem | chce sie poradzić sex duzo a krótko | kolejny stres, ciaza!? | Ból spowodowany wielkim penisem | kobiety z dużą ilością partnerów seksualnych | Zdrada, romans | A dlaczego by nie taki temat? | Czy gdy jej nie "zaspokoje" to odejdzie? | Seks przez sen | Poblemy z orgazmem | powazny problem!!! | seks taśmy | Mam problem pomozcie | Sposób na laski - Feromony? | od czego.. | urban city | konkurs równonoc | bronzer | alibaba | zakochałem sie w byłej dziewczynie znajomego | 69Mlody69 | kłąd | laski disco | srs audio sandbox | błona dziewicza | bIJOU567 | Deivid22 | czarny rambo | don quitex | McEcoAkaOrd | kości biodrowe | biodra | dni niepłodne | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.