FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 719 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Ścisłe
statystyka spss. 
[powiadom znajomego]    
Autor "statystyka spss."   

misio_xxx
 Wysłana - 31 maj 2007 13:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

hej, poproszono mnie o pomoc, a ja sam też nie dam rady z tym. Moze ktos sie zna na spss'ie.

musze sprawdzic jak kolor swetra wplywa na postrzeganie danych cech u osoby majacej taki kolor swetra.
mam przebadanych 90 osob. grupy (ze względu na kolor swetra jaki widzą) są 4, wiec mniej wiecej rownoliczne.

kazda osoba widziala zestaw 18 cech (pierwsze dwie są niediagnostyczne, taka przeszkoda) i miala zakreslic na skali od 1(nie pasuje) - 7(bardzo pasuje), (4-trudno powiedziec)

założylismy w badaniu, ze kazdy kolor swetra wywoluje przypisanie okreslonych, specyficznych dla tego koloru cech. czyli np; jak sewter jest czerwony to os, na zdjęciu bedzie postrzegana jako np agresywna, namietna. okreslilismy ze na kazdy kolor mamy 4 cechy ktore powinny być bardzoej widoczne dla tego koloru. wtedy hipoteza nam sie potwierdzi.

statystyki ------
kolor 1
zestawów (osob) na kolor 24

kolor 2
zestawów (osob) na kolor 22

kolor 3
zestawów (osob) na kolor 21

kolor 4
zestawów (osob) na kolor 23
-----------

teraz jak to policzyc w spssie? kombinuje z podzieleniem na te 4 grupy ze względu na kolory oglądanego swetra.
ale dane są w formacie:

id_osoby / numer_pytania / odp_na_pyt / kolor

kazda osoba ma 18 odpowiedzi czyli 18 rekordów.w sumie jest 1620 rekordow.
nie mam pojęcia jak sie za to zabrać.

Jeśli ktos ma jakies sugestie, czy rady, to bardzo proszę o pomoc. praca w zasadzie na wczoraj.

pozdr

Zmieniony przez - misio_xxx w dniu 2007-05-31 13:59:05

poblemem małych ludzi jest to ze mierzą świat prawdopodobieństwem wystąpienia zdarzen w ich kon
niestety historia dzieje sie poza nimi i trwa dluzej niz ich zycie.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

statystyka spss.

Warto przeczytać: Chemia bo but ze mnie | Matematyka-prosze o pomoc | PILNIE POTRZEBNA POMOC !!! | [mech] Wymiarowanie tulei | KRATOWNICE | Równania trygonometryczne | Problem z równaniami trygonometrycznymi | Kratownica- jak obliczyć reakcje w takim przypadku | Fiza(oddziaływania elektrostatyczne) | [mat] Pyt o ksiazki, uczelnia techniczna | [Inf] program w pascalu | Biologia łańcuch pokarmowy przyznam SOG'a | Tematy z fizyki | [mat] ciągi arytmetyczne zadanie | 2 małe zadania z chemi za soga :) | 2 szeregi | polki znane nago | namietna ewa 40 odloty anal | Namienta ewa 40 odloty | Namienta ewa | audi a8 42 disel | audi a8 42 d4 disel | audi a8 42 d4 disel 2012 | wasze stanowisko hakowania | seks w rodzinie | pani paulina | zapłodnił | pisior woda | pizda ogien | redx | przetakiewicz | kurs eplan | No to kolej na mnie t645655 s69html | kosteniuk prymitywne tatuaze | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.