FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3909 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
strach, lęk 
[powiadom znajomego]    
Autor "strach, lęk"   

Rypersis
 Wysłana - 21 wrzesień 2004 10:31        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Cześć!

Mam pytanie, czy nie macie jakichś fajnych stron, e-book'ow jak można pokonać strach!
Tzn. Ja jestem jakgdyby cały czas nękany jakimś lękiem, którego sam nie jestem określić.
Tak jakbym się non stop bał czegoś (a raczej wszystkiego)
Jakby ktoś miał jakieś materiały proszse dajcie znać!

Methos
 Wysłana - 21 wrzesień 2004 11:03      [zgłoszenie naruszenia]

Maaało piszesz, i nie bardzo wiem o co ci chodzi.
Więc moja odpowiedż, w oparciu o tą wiedzę, brzmi tak:
Jesli chcesz wiedziec coć wiecej najpierw wybierz się do biblioteki,
i pożycz sobie ksiązki na temat lęków, i walki z nimi.
A jak poczytasz i stwierdzisz że nie pomogło to idz do psychologa...

Tak bym to widział
Pozdrawiam

Ekspert -

mosay
 Wysłana - 21 wrzesień 2004 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

z checia pomoge w jakimkolwiek stopniu, wysylam maila
wiec.. zeby tu nie oftopicowac, strach chorobliwy i paniczny, to sprawa pewnych nawykow myslowych, "czegos" absolutnei alogicznego, zakodowanego i utrwalonego w podswiadomosci. Pojawia sie jako odpoweidz na pewien bodziec ktory najprawdopodobniej wyniosles z dziecinstwa...

na emeryturze %)

Znawca -

INSOMNIA
 Wysłana - 21 wrzesień 2004 17:11      [zgłoszenie naruszenia]

twoj lek to ksiązka 'potęga podswiadomosci' mnie wyleczyła ale nie z lękow wogole wypas ksiązka códa dzieją sie po niej)

Rypersis
 Wysłana - 21 wrzesień 2004 17:46      [zgłoszenie naruszenia]

mosay...
Wiesz, bardzo dziękuje za odpowiedz...problem w tym że do poczty swej nie moge się dostać

Mógłbyś napisać na
"
rypersis
na interia.pl
"
?
Bardzo mi zależy bo widać, że to co mówisz naprawde ma w sobie coś, coś co faktycznie mogło być wyniesione z dzieciństwa!

Dziękuje reszcie również, byłem własnie w bibliotece i wypożyczyłem właśnie potęge podświadomośći !
Zobaczymy co to da!

Łapcie wszyscy po Sogu!

mosay
 Wysłana - 21 wrzesień 2004 21:25      [zgłoszenie naruszenia]

ok poszlo

na emeryturze %)

Znawca -

kermit
ZASŁUŻONY
 Wysłana - 21 wrzesień 2004 23:33     
 Usunięta przez Filek1234 za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Dradon
 Wysłana - 26 listopad 2004 14:53      [zgłoszenie naruszenia]

Siema. Ja też mam taki lęk. Chodzi o UFO. Jak byłem mały(5 lat chyba) to przez przypadek widziałem jak tata ogląda program o obcych. Teraz nie moge normalnie zasnąć. Usypiam przy TV, albo lampce nocnej. Mam w chacie tą książke... czy pomoże mi coś, jak to przeczytam?? Zależy mi na tym... rozważałem wizyte u psychologa...

Zmieniony przez - Dradon w dniu 2004-11-26 15:17:49

Shout the fuck up :D

Krzysiok
 Wysłana - 26 listopad 2004 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Książka "Potęga podświadomości". hmm...
Czytałem to. Niby ma pomóc budować optymizm, ale jak się ją weźmie na poważnie, to można się nieźle wk...ić. (Przynajmniej ja miałem takie odczucia)

Wśród głupców najmniej głupi uchodzi za najgłupszego.

mosay
 Wysłana - 28 listopad 2004 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

Krzysiok: oj idzie idzie... Do takich ksiazek trzeba podobno podchodzic okropnie optymistycznie

na emeryturze %)

Znawca -

agaclub
 Wysłana - 2 marzec 2008 21:45      [zgłoszenie naruszenia]

Na poczatku radze na spokojnie przyjzec sie strachowi........zaakceptowac fakt jego istnienia,nazwac go,to juz jest na Twoja korzysc i masz nad nim przewage.Z doswiadczenia wiem,ze wokoło sie nic nie dzieje to w głowie tylko......To proces ewolucjii.Moze Twoim zadaniem na to wcielenie jest wlasnie pokonac strach ,zaprzyjaznic sie z nim ,porozmawiac wewnatrz.Moze to Ty z okresu dziecinstwa zagubiony,wystraszony z powodu czegos?????Strach mowi nam o czyms istotnym ,zwraca nam uwage abysmy zajzeli głębiej wewnątrz nas i poszukali tam odpowiedzi!!!Ja od dziecka mialam lęki,mam bardzo wybujałą wyobraznie i widzialam rzeczy ktore nie istnialy.......Jednak wiem ,ze musze strach zamienic w milosc i opanowanie w zaufanie do życia i jego procesu.....Mialam takie jazdy ,szczegolnie w miejscach publicznych,balam sie sama wychodzic z domu a nawet byc.Nakrecalam sie umyslem ,ze moge zrobic rozne rzeczy itd.....to tez objaw fobii,jakiejs obsesjii....No coz trzeba sie z tym pogodzic i pokochac strach bo jestesmy jak Stefek burczymucha.Najbardziej pomagala mi mysl,że jak bym chciala uciec z tego swiata to i tak zabiore ze soba wszystkie moje stany umyslu,moja swiadomosc czyli nie uwolnie sie od lęków,a jeszcze bardziej sie pograże!!!!Powoli terapia malych kroczkow ,moze nawet to trwac latami ale jak rozwiniesz ducha i napelnisz sie miloscia strach nie bedzie mial nad toba przewagi.Strach to wypaczona emocja,kiedy jestesmy dziecmi i rodzice pokazuja nam ze wstyd sie bac,pukaja sie w czolo wtedy zaczynamy tlumic to......potem odzywa sie w starszym wieku.Ja osobiscie ucze me dzieci ,ze moga sie bac i odczuwac strach,ale tlumacze im ze nie ma czego.To dwie rozne rzeczy jedna to odczuwanie tej emocjii,a druga to przyczyna.....To trudne ,ale strach jak sie mu poddasz to tak Cie energetycznie wyssie ,że matko boska!!!W ogole splot sloneczny robi sie twardy i czuc w nim spiecie ..tam jest siedziba strachu i ego naszego.Takze glowa do gory !!!Praca nad soba!!!A teraz sa tak fajne leki przeciwlekowe ,ze nic nie powoduja zadnych ubocznych skutkow!!!!powodzenia

1. Właśnie dziś ciesz sie bądź wdzięczny za to co masz
2. Od dzisiaj szanuj wszystkie żywe istoty
3. Od dzisiaj nie złość się
4. Od dzisiaj pracuj uczciwie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

strach, lęk

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Benedykt XVI | Problem psychologiczny? | Adwokat postępu | Jak wytłumaczyć... | Krzyże nas bolą, a innym to wisi. | szukam informacji o sekcie | Czym jest moralność? | Debata z BBC World, inteligencja do kwadratu | Sens | Życie wieczne to iluzja | Problemy, Problemy, Problemy ... | Chamskie, antysemickie, rasistowskie-po prostu LUDZKIE. (oraz chamski offtop) | Religijna gra komputerowa? | Masz kumpla księdza? | Jakie liceum/matura na psychologa? | Hemi-Sync | serek | wymarzone mieszkanie | płaszcz | ściągnąć | kowbojki | skyrim | Truskaffkowa_Ja | Truskaffkowa | princess23 | sosikhehe | białko | jak wstawiac gify p10 3b8 | Luk4s | homeland | kalesony | dziary | dencewicz | Foremniak | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.