FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1473 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Filozofia, Psychologia, Religie
strach 
[powiadom znajomego]    
Autor "strach"   

bzd69
 Wysłana - 13 lipiec 2005 22:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

cześć, chciałem sie z wami podzielić mym problemem którego nie bardzo mam komu powiedzieć Mianowicie, ostatnio sporo czytałem na temat nowotworów.. Jestem bardzo słaby psychicznie i nie moge spokojnie myśleć i żyć , boje sie po prostu o zdrowie bliskich Mieliście kiedyś podobny problem, poradziliście sobie z nim? jest to dla mnie naprawde cięzka sprawa ...

<LuTeK> A wlasnie.. nie kupujcie alufelg na allegro!
<LuTeK> Wygralem licytacje, i koles mi napisal, ze musze poczekac tydzien, bo musi zlokalizowac samochod z takimi

OloKK
Dżony Dep
 Wysłana - 13 lipiec 2005 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

No, jak by Ci to... Świat jest pełen niebezpieczeństw, ale nie znaczy to, że muszą przytrafić się Tobie, czy Twoin bliskim...

Bądź silny, o człowieku! Pożądaj, raduj się wszystkimi rzeczami
zmysłów i uniesienia: nie bój się, że jakikolwiek bóg wyprze się ciebie za to.
ZAPRASZAM: [www.olokk.pl] // [www.bng-studio.pl]
[www.facebook.com/olokk]

Ekspert -

Kojo Shiro
 Wysłana - 14 lipiec 2005 00:09      [zgłoszenie naruszenia]

no fakt obecny świat niebezpieczny. Na dobrą sprawę można pokusić się o stwierdzenie, że wychodząc z domu możesz zginąć bo potrąci Cię samochód na przejściu, wpadniesz do kanału etc, a nawet siedząc w domu może Ci się przytrafić coś wstrętnego. Rąbnie Cię prąd, sąsiad będzie sobie suszył niewypał w mikrofali (u mnie w mieście był taki przypadek). Niebezpieczeństwo czeka na każdym kroku. Najlepsze co można chyba zrobić to nie myśleć o tym. Jeżeli zaczniesz się tym zadręczać to zwariujesz. Co zaś tyczy się chorób to 2 tygodnie temu pochowałem swoją babcię, chorowała na nowotór od 3 lat. Nigdy nie skarżyła się na nic, pomimo choroby bardziej dbała o wszystkich w koło niż o siebie. Śmierć to jedyna nieuchronna rzecz, która nas czeka. Trzeba się z tą myślą pogodzić i żyć, działać... Podobnie sprawa wygląda ze strachem - każdy się czegoś boi. To normalny ludzki odruch rzecz w tym by nie dać się tym obawom pożreć...

---BIAŁY TYGRYS POZDRAWIA---

"Bądźmy realistami-żądajmy niemożliwego" - "Che" Guevara

bzd69
 Wysłana - 14 lipiec 2005 09:10      [zgłoszenie naruszenia]

nie skarżyła sie na objawy czy na własną chorobe? tzn byla jej świadoma?

<LuTeK> Wygralem licytacje, i koles mi napisal, ze musze poczekac tydzien, bo musi zlokalizowac samochod z takimi

Methos
 Wysłana - 14 lipiec 2005 11:08      [zgłoszenie naruszenia]

nie martw sie na zapas...

a zamiast się martwić, rób coś (o ile to możliwe) by temu zagrożeniu (którego się boisz) przeciwdziałać...

Ekspert -

bzd69
 Wysłana - 14 lipiec 2005 11:19      [zgłoszenie naruszenia]

to jest dobra rada, już rodziców na badania profilaktyczne namówiłem ;)

korian
 Wysłana - 15 lipiec 2005 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

bzd69 - swoim ostatnim stwierdzeniem poprawiłeś mi humor aż dam Ci soga

bzd69
 Wysłana - 16 lipiec 2005 16:37      [zgłoszenie naruszenia]

niewiem dlaczego , ale odbijam

Grooge
 Wysłana - 17 wrzesień 2005 18:50       [zgłoszenie naruszenia]

Strach... hmmm...

Strach jest niezbędny w życiu. Strach jest ogniem - który, jeśli niekontrolowany nas spala. Strach jest dany ludziom do pomocy i w żadnym innym celu. Strach jest czytelnym tłumaczem tego, co mówi nam nasz instynkt... można też go nazwać jednym z tłumaczy podświadomości...

PODŚWIADOMOŚĆ (EW. INSTYNKT) ---> PRZECZUCIE ---> STRACH JAKO EFEKT...

Reasumując:
Jeśli coś jest na świecei constans, to jest to zmiana... zawsze była jest i będzie... zmiana jest centrum wszystkiego. I tak jak zmianę należy traktować jako jedyny pewnik, tak jedyną rzeczą której nalezy się bać... to właśnie strachu.

P.S.
Mam nadzieję że zbyt nie odleciałem ze swoim porównaniem...

Pozdrawiam.

Nie wystarczy mieć na kogo, trzeba także umieć liczyć...;-)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

strach

Warto przeczytać: (?) Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal (?) | Asatru czyli Neopogaństwo Nordyckie | Dragi | Zen, Japonia, Samurajowie ;) | Swiąteczne życzenia | dół | O zdobywaniu bogactwa... :) | Przemęcznie - choroba naszej ery??? | Relatywizm moralny | Jak to jest z kobietami?? | Wicca - czyli coś także i dla płci pięknej ;-) | Jostein Gaarder | upadek... | Czy sa na forum buddyści | mity sumeryjskie | miłość - temat oklepany czy nigdy nie kończąca się opowieść? | base jumping | Batman | Bezemocji | bianka | Reactor | bianka holms | co napisac na pcozatku | tyrozyna | pedofilia | wypadanie | Kuba_SnK | moschino | diya dupy | spain | seks analny | Cp131192745pl | diya www | połykanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.