FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2493 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
strzyżenie na łyso 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "strzyżenie na łyso"   

kochamMMA
 Wysłana - 8 sierpień 2015 13:17        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siema
od jakiegoś czasu strzygę się na 0 maszynką, ale drażni mnie że włosy bardzo szybko odrastają. da sie zrobić coś żeby nie musieć co kilka dni sie strzyc tylko chociaż raz w tygodniu ?

INSOMNIA
 Wysłana - 8 sierpień 2015 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

Zamiast maty kulaj się po chodniku i przestaną szybko odrastać

kochamMMA
 Wysłana - 11 sierpień 2015 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

jakieś inne propozycje ?
słyszałem coś ze są maszynki do strzyżenia co wyrywają włosy i zapewniają gładkość na dłużej ?

Giddens
 Wysłana - 11 sierpień 2015 15:27      [zgłoszenie naruszenia]

depilator to sie zwie i dziewczyny gola tym nogi

Już podałem imię Janusz
A turysta to mój zawód

kochamMMA
 Wysłana - 12 sierpień 2015 23:17      [zgłoszenie naruszenia]

strzyżenie tym depilatorem zdaje egzamin ?

T_E_O
 Wysłana - 13 sierpień 2015 09:27      [zgłoszenie naruszenia]

Raczej średnio, cebulki włosów u kobiet na nogach są znacznie słabsze i dają się wyrwać powiedzmy bez większych ceregieli. Co do głowy nie jestem pewien czy ten depilator zdołałby w ogóle wyrwać takie włosy z głowy, jeżeli już by się to udało to zapewne zesrałbyś się z bólu. Tak więc szczerze odradzam. Kumpel jadzie pierwsze na 0 maszynką później pianka / żel i żyleta bądź maszynka elektryczna do golenia twarzy i na około 4-5 dni ma względny spokój. No chyba że jesteś przy kasie to może jakiś zabieg laserowego usuwania owłosienia przyniósłby pożądany efekt ale to już tylko moje gdybanie.

Edit:

Oto co mi wpadło w oko:

Zmieniony przez - T_E_O w dniu 2015-08-13 13:16:13

Bareq
 Wysłana - 29 sierpień 2015 16:51      [zgłoszenie naruszenia]

Przecież włosy rosną ok 1cm na miesiąc. Co ty robisz tą głową, że po kilku dniach już ci przeszkadzają?

kochamMMA
 Wysłana - 7 wrzesień 2015 00:25      [zgłoszenie naruszenia]

chce mieć łeb łysy jak kolany, bo młody jestem i już wyłysiały i nie chce żeby było widać tylko włosy z tyłu i po bokach.
z maszynką ręczną za dużo zachodu. co sądzicie o golarce foliowej albo głowicową ?

tgc
 Wysłana - 19 październik 2015 04:38       [zgłoszenie naruszenia]

serio to golenie to taki problem?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

strzyżenie na łyso

Warto przeczytać: Brązowy krawat i ... koszula? | Loki !! :)))))))))))))))))) | Tatuaże-gwiazdki | Kolor koszuli na studniowke | koszula czy bedzie pasowała do tej sukni ??? prosze o pomoc!!! | WESELE W ZIMIE | Perfumy - 2 flakony | Pomysły na ubiór - szykowny, zadbany mężczyzna | jakie jeansy do takich butów... | Wybieramy buty... | Poszukuję... | koszula - a co pod ? | Kwiaty: jakie? komu? kiedy? | buty | Buty - pomoc i wasze propozycje. | farbujace spodnie | Polecam stronkę na której jest filmik odnośnie odzyskiwania | rzeczoznawca | ona ucieka | slodki skorwiel | agnieszka grochowska | edyta herbuś | kinga rusin | sonia bohosiewicz | the fappening | szukam sponsora | automatyka i robotyka | spawanie | córka dwa baty | robił zdjęcia | robił zdjęcia xxx | Manchester | melanie brown | katy pery | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.