FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 876 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
studia a praca w systemie 12h pracy 24h wolengo 
[powiadom znajomego]    
Autor "studia a praca w systemie 12h pracy 24h wolengo"   

RanwoD
 Wysłana - 13 sierpień 2008 12:25        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, chcę rozpocząć studia, myślę o studiach niestacjonarnych na odległość. Wszystko fajnie oprócz kwestii egzaminów. Pracuję w mundurówce i służba może mi wypaść w dniu egzaminów. Jestem na okresie próbnym i muszę być dyspozycyjny. Pani z sekretariatu nie jest w stanie udzielić mi odpowiedzi na moje pytanie. Mogę poczekać rok może dwa, ale lata płyną.

INSOMNIA
 Wysłana - 13 sierpień 2008 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

Zazwyczaj z egzaminatorami idzie się dogadać, że nie pasuje Ci ten termin i czy może Cię przyjąć w innym dniu z inną grupą, bądź na dyżurze. Zwłaszcza na niestacjonarnych biorą pod uwagę, że ludzie mają pracę i jakieś inne obowiązki i idą na rękę. Możesz też postarać się w dziekanacie o indywidualny tok nauczania, ale o to pytaj u siebie na uczelni.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 13 sierpień 2008 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

J/w. Przeważnie idą na rękę, a jeszcze na zaocznych to już w ogóle, tak jak Kleo napisała. Nie wiem czy jest sens o ten indywidualny tok nauczania się starać tak btw, bo go się głównie przyznaje osobom, które ciągną dwa kierunki dziennie.

Dogadaj się po prostu z egzaminatorami-zresztą przeważnie są dwa terminy ustalane-przynajmniej u mnie tak jest.

Zmieniony przez - Pan Śmierć w dniu 2008-08-13 13:54:37

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

RanwoD
 Wysłana - 17 sierpień 2008 21:47      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki za odpowiedzi, w sekretariacie rozmawiałem i się tyle dowiedziałem, że wszyscy na urlopach są teraz więc albo w ciemno się zapiszę albo zaczekam do ostatniej chwili.

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 17 sierpień 2008 22:01       [zgłoszenie naruszenia]

Zapisuj się, bo może miejsca nie będzie potem

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

studia a praca w systemie 12h pracy 24h wolengo

Warto przeczytać: z cyklu; ogarnij sie, czyli co ja mam robic | jaki kierunek studiów na takie uprawnienia ? | Zaoczne. PRZEGRALIŚMY ŻYCIE | AWF - studia I stopnia kierunek Sport co dalej??? | Studia Wojskowe - szybkie pytanko! | AWF po TB? | metalurgia ? | Słabe oceny na studiach - jestem przeciętniakiem? | nie zdałem ... czy moge iśc do technikum albo LO dla dorisłych | Czego można uczyć po x studiach ? | Usprawiedliwienia. | ZIP/BHP | Budo-Drogi Kolejowe | Gdzie po zawodówce? | łatwo? studia | szkoły | marta domachowska | wezwanie do wypłaty wynagrodzenia | ochrona uk | uwm | gwaA,t | mapa świata | doradca finansowy | Playboy nr192 | xxxxx590 | moskwa | szepratea | 8203095 | bialygk | anatomia upadku | na brzuch | na piersi | jak pić żeby się nie schlać | tabex | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.