FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3614 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
studia dzienne a bycie razem... 
[powiadom znajomego]    
Autor "studia dzienne a bycie razem..."   

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 15:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

moze temat nie pasuje do dzialu sex... ale na razie niech zostanie tu...

konczy sie szkola srednia i kazdy sie wybiera na studia i tak se pomyslalem co bedzie z moim zwiazkiem? jesli dziewczyna studiuje na dziennych daleko od mojej miejscowosci, to co wtedy? bedziemy razem? czy to sie rozpadnie?

to pytanie dreczy mnie juz drugi dzien

jak to bylo u was? czy udalo sie wam wytrwac w tym zwiazku? jak wytrzymywaliscie bez swojej ukochanej?

bambochaaa
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 15:08      [zgłoszenie naruszenia]

ja chodze do szkoły średniej
chłopak studiuje na dziennych
w dodatku dzieli nas 40 km
jestesmy razem prawie rok i dajemy rade

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

boje sie

OLcia w-w
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 15:18      [zgłoszenie naruszenia]

Nie ma reguly. Związek moze przetrwac a moze byc tak ze dziewczyna znajdzie kogos kto bedzie blizej

to je na piču .

Specjalista -

labtec
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 15:28      [zgłoszenie naruszenia]

konczy sie szkola srednia i kazdy sie wybiera na studia i tak se pomyslalem co bedzie z moim zwiazkiem? jesli dziewczyna studiuje na dziennych daleko od mojej miejscowosci, to co wtedy? bedziemy razem? czy to sie rozpadnie?

a skad my wiedziec mamy? moze sie rozpasc, mozecie przetrwac

"Out of order, I show you out of order. You don't know what out of order is, Mr. Trask. I'd show you,
but I'm too old, I'm too tired, I'm too fuckin' blind."

wioluś
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

albo przetrwa albo się rozpadnie, większa szansa jednak, że się rozpadnie, takie jest już życie

[http://www.youtube.com/watch?v=_VzNvbPeAcg]

nupel
lachoniator
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 15:46      [zgłoszenie naruszenia]

odp znajdziesz na wrozka.pl !

jesli ufasz dziewczynie a ona Tobie znajdziecie czas na spotkanie itp to związek przetrwa !

jesli niema zaufania są jakies podejzenia itp to raczej dlugo nie pociągnie
takie sudia to jest dobry sprawdzian dla związku

WybrzydzoSS....... nie dupiSS

""Nastepny fifaraka sie znalazl, straznik teksasu ****a silesia figter i nieugiety prze ****""
[www.famewear.pl]

Ekspert -

Wodzu10
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 15:54      [zgłoszenie naruszenia]

Prawdę mówiąc to większość związków się rozpada. Dziewczyna albo chłopak znajduje sobie kogoś bliżej albo poprostu zdradza druga połówkę i pozamiatane. W większości par niestety tak jest. Nie jest to powiedziane, że akurat u Was tak będzie. Ja tylko podkreślam, że w większości. Wiadomo: nowa szkoła, nowi znajomi, chłopaki i dziewczyny, akademik, imprezki w tygodniu a kucie w weekend... Mozna by tak wymieniać w nieskończoność. Ale nie ma co zrywać kontaktu z tego powodu, że ktoś jest na studiach dziennych. Co się ma rozsypać to i tak się rozsypie a co ma trwac to będzie nadal trwało. mNajważniejsze to się nie łamać i trwać nadal ze sobą. Ale chyba nie ufasz swojej dziewczynie na 100% skoro tak mówisz, że się boisz. Albo Ona swoim zachowaniem sprawia, że masz prawo się bać. Na przykład może jest zbyt przyjacielska dla wszystkich? Nie łam się, tylko jakieś 90% par się rozpada przez studia dzienne a Wy może jesteście w pozostałych szczęśliwych 10% Chociaż ja osobiście uważam, po obserwacjach znajomych, że studia dzienne niszczą. Tu ktoś, tam kto inny albo do sexu albo***** wie do czego...

Znawca -

Przemek198
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

hmm... moja dziewczyna studiuje ponad 100 km ode mnie. Przyjeżdza na weekendy, jest ciezko ale kochamy sie bardzo i trwamy nadal

MaxB
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 16:24      [zgłoszenie naruszenia]

nie wroze nic dobrego, ale ucieszylbym sie gdybym sie jednak mylil powodzenia zycze

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

Reizigher
 Wysłana - 29 kwiecień 2006 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

Jak się kochacie to przetrwacie. Mam wielu znajomych ona w Polsce, on parę lat za granicą i widać jak bardzo się kochają, planują budowę domu, założenie rodziny, odległość przy prawdziwym uczuciu nie ma znaczenia. Zawsze pozostaje telefon a także jakieś spotkania Świąteczne, długie weekendy.

Ich bin gegen den Krieg.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

studia dzienne a bycie razem...

Strony: 1 2 3 4 5 6