FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 903 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
studia w szkole prywatnej wawa ?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "studia w szkole prywatnej wawa ??"   

kabutoro
 Wysłana - 20 czerwiec 2010 23:38        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Zastanawiam się nad szkołą prywatną, ale właśnie chodzi mi o kierunek. Po czym można znaleźć pracę za porządne pieniądze. Na kierunek techniczny nie pójdę bo kiepsko u mnie z matmą Zastanawiałem się nad
1.administracja
2.Stosunki międzynarodowe
3.Prawo
4.Turystyka i rekreacja
5.Zarządzanie

No i jeszcze zastanawiałem się nad zarządzaniem w [http://www.wit.edu.pl/] i są 3 specjalności
* Informatyka w zarządzaniu
* Psychologia w zarządzaniu
* Zarządzanie relacjami z klientem
No i szkołą w rankingach stoi wysoko, ale czy któryś kierunek jest w miarę opłacalny i gdzie po takich kierunkach znaleźć robotę ?

I tu jest dylemat, czy studiować jeszcze zarządzanie przedsiębiorstwem -dużo jest firm np. makro,selgros,leroy merlin, auchan, real czy nawet biedronka-jako asystent kieronwika lub kierownik-oczywiście nie od razu i chyba o takim kierunku tam się można zachaczyć. Albo jeszcze zarządzanie zasobami ludzkimi tu raczej praca w kadrach, lub zarządzanie i marketing czy zarządzanie nieruchomosciami. Z tym, że właśnie dużo jest ludzi po zarządzaniu

Który kierunek uważacie na najbardziej opłacalny i czy opłaca się któryś z tych kierunków studiować ?? Zastanawiałem się jeszcze nad szkołą [wseiz.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=189&Itemid=166]

I właśnie szukam kierunku po którym można znaleźć pracę za godziwe pieniądze.

A z tego co czytam to jest nie zaciekawię bo po administracji raczej praca w urzędzie -raczej kokosów nie płacą, po stosunkach międzynarodowych praca jak na lekarstwo, po prawie bez aplikacji możliwość pracy w firmach, czy bankach, po turystyce praca w biurach podróży .

Zmieniony przez - kabutoro w dniu 2010-06-21 00:26:47

Zmieniony przez - kabutoro w dniu 2010-06-21 02:19:50

prezes85
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 04:23      [zgłoszenie naruszenia]

idz na zaoczne na panstwowa
cos ci to da

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Znawca -

maximus_pl
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

po zadnym z tych kierunkow nie masz wiekszych szans na zrobienie oszlamiajacej kariery, oczywiscie jesli nie masz plecow

najlepiej z tego wyglada PRAWO

jesli chodzi o uczelnie, ja studiuje zarzadzanie na WSM Kaweczynska, sprawdz oferte bo jest całkiem tanio a uczelnia jest super wyposazona itd

kabutoro
 Wysłana - 21 czerwiec 2010 14:49       [zgłoszenie naruszenia]

No właśnie tak się zastanawiam. Czy iść na kiepskie studia czy zrobić sobie jakieś uprawnienia lub iść do szkoły policealnej zrobić jakiś zawód np. mechanika samochodowego.

Zmieniony przez - kabutoro w dniu 2010-06-21 15:02:34

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

studia w szkole prywatnej wawa ??

Warto przeczytać: UAM - rekrutacja 2010/11 | Politechnika Śląska | co i jak? [studia techniczne] | Co robić ??? Po maturze ... | SGGW technologia drewna 2010 | Studia Stacjonarne a niestacjonarne , co wybrać ? | sprawa jest | liceum profilowane czy technikum ?? | Praktyka studencka | można tak? | dolnoslonska szkoła wyzsza | zmiana szkoły | Grafik komputerowy w Warszawie - Englishman in New York. | Daltonizm a studia techniczne | Mam 2 z matmy i zostane INŻ. | Automatyka i Robotyka vs Informatyka Stosowana | jak poznałem waszą matkę | żyletki | pittrekk | ProRapSHOT | magisterska magisterską | the funeral | irlandia | mamuski | toruń | Omann | fundusz emerytalny | quess | smyczaNS | smycza | seks integratka | ruchanie | portale | homoseksualizm | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.