FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 708 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
stypendium socjalne 
[powiadom znajomego]    
Autor "stypendium socjalne"   

basser
 Wysłana - 11 październik 2005 21:01        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Bede powtarzac drugi rok na studiach i mi powiedzieli, ze teraz temu, ze go powtarzam to nie bede mogl sie ubiegac o stypedium socjalne czy tak powinno byc, czy sie klocic o nie?

Pozdrawiam

MR.MST
 Wysłana - 11 październik 2005 21:37      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy od uczelni,ale generalnie to jest tak jak Ci powiedzieli...

P4w3l
 Wysłana - 12 październik 2005 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

przede wszystkim kto ci tak powiedzial....nie wiem jak to jest na innych uczelniach ale np. u mnie na wydziale PWr jest tak ze trzeba realizowac przedmioty ktorych suma punktow wyniesie ponad polowa....czy cos kolo tego...jesli powtarzasz rok i ci wszystkie oceny automatycznie przepisano i realizujesz tylko te ktore oblales oraz zakladajac ze jest ich niewiele to pewnie nie masz prawa do stypy..ale ja mowie na przykladzie PWr...a nie wiem jak to jest na innych uczelniach

ewcia208
 Wysłana - 13 październik 2005 03:28      [zgłoszenie naruszenia]

Najłatwiej to chyba przeczytać regulamin uczelni

Mr.
 Wysłana - 13 październik 2005 09:32       [zgłoszenie naruszenia]

ale chodzi Ci o stypendium ,ktore daje Twoja uczelnia ,czy MEN?Bo jak MEN to powtarznie roku przekresla stypendium(chyba),a jezeli stypendium daje Twoja uczelnia to zajrzyj sobie gdzies w dziekanacie jak to uregulowali.

Vlad.IV-"Nie jestem maniakiem Alfy"

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

stypendium socjalne

Warto przeczytać: Pomyłka w piśmie. | Co za kradziez 4000zl? | Mandat z fotoradaru - wątpliwy kierunek pomiaru | dofinansowanie sklepu odziezowego | pozdrowienie Sieg hail | Jazda motorowerem 50ccm który przekracza 45kmh | napadłem na człowieka w jego własnym domu bo jego żona mi powiedziała że on ją bije | zwrot podatku a stpendium | Ile się czeka... | Prawo w Wyższej Szkole Lansu i Bansu | wpadka w pracy | Własny biznes- parę pytań | gdzie złożyć DONOS?! | szkoda komunikacyjna ? | Dofinansowania z Uni Europejskiej | Co moge zrobić w obronie swoich praw konsumenckich ? | Małgorzata Werner | koxywie | moja siłownia w pokoju | x box 360 | kidzińska | guarana | jak sie odkochac | faszyzm | _Pinup_ | podbite oko | Fidelc | wasze wpadki | polonier | yamaha | acra | hamburger | maciej | ukraiński | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.