FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 38262 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Swędzenie całego ciała 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Swędzenie całego ciała"   

metanadren
 Wysłana - 19 październik 2008 18:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Od kilku dni dosyć mocno swędzi mnie całe ciało, czasami idzie zwariować i biore tabletki uspokajajace. Czytalem na necie co moze byc powodem takiego swądu, ale kazda dolegliwosc jest opisana jako swąd razem z wysypką, ja jednak nie mam zadnej wysypki, tylko cholernie silne swędzenie skory na nogach, plecach, brzuchu etc...
Co to moze byc?

DO ROBOTY A NIE PRZED KOMPUTEREM !!

butt3rfly
 Wysłana - 19 październik 2008 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

mialam to samo przez 3 miesiace..
do dzis nie wiem od czego, bo jak przyszedl dzien wizyty u dermatologa to mi przeszlo.

moze reakcja alergiczna na proszek? albo jakies leki.
udaj sie do dermatologa, to bedzie najlepsze rozwiazanie.

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Paszczak
 Wysłana - 19 październik 2008 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

Mialem to przez okolo rok, raz na pare dni, czasami co pare tyg, samo przeszlo i tez nie mam pojecia od czego to bylo.

metanadren
 Wysłana - 19 październik 2008 19:10      [zgłoszenie naruszenia]

Mhm, tez zaczalem wlasnie sie zastanawiac nad reakcją alergiczną i wlasnie analizuje co ostatnio zaczalem zrec
w sumie wystąpiło mi to po pierwszej wizycie w solarium wiec moze lozku jest czyszczone czyms na co jestem uczulony bo widzialem ze jakimis chemikaliami to myją specjalnymi.
Pare dni temu zaczalem brac zincas forte wiec moze to tez od tego?
Jutro ide do rodzinnego to obgadam z nim te kwestie tez..

butt3rfly
 Wysłana - 19 październik 2008 19:19      [zgłoszenie naruszenia]

joo ..
przyczyny moga byc rozne
moze byc od tego plynu, od zincasu nie sadze..
ale powiedz o tym lekarzowi

"Myślę, że jesteś niezła dupa i chcesz mnie bardzo"
dziwki już tu sąąąąąąąąąąą!!!
"metaforyczny chuj"

Specjalista -

Andromedaa
 Wysłana - 19 październik 2008 19:37      [zgłoszenie naruszenia]

A proszku do prania, płynu do płukania nie zmieniłeś ??

Znawca -

kulmas
 Wysłana - 19 październik 2008 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

mialby wysypke

...

Specjalista -

ona1983
 Wysłana - 20 październik 2008 22:23      [zgłoszenie naruszenia]

Moja kolezanka jest alergikiem i poszła na solarium tylko raz w życiu- właśnie po solarium dostała okropnego ,,uczucia'' swędzenia. Może łózko było nie wydezynfekowane.
Z drugiej strony patrząc jak chodzisz na solarium to masz przesuszoną skórę a sucha skóra może powodować uczucie swędzenia. Spróbuj jakiś balsam do ciała albo oliwkę dla dzieci.

metanadren
 Wysłana - 21 październik 2008 17:35      [zgłoszenie naruszenia]

Dobra ****a, pisze tu bo juz 3 tydzien wybieram sie do lekarza i ciagle zasypiam...
Ogólnie swedzenie to nie moj jedyny problem, mam od jakiegos czasu problemy z biegunką ,z wzdęciami, bólami w klatce, swędzi mnie jak juz wspomnialem cale cialo, smierdzi mi strasznie pote, czesto robi mi sie slabo,mam problemy z zasnieciem wieczorami i ze wstawaniem rano...
Bylem jakies 2 miesiace temu u lekarza z biegunka ale stwierdzil ze stres i przepisal mi jakies tabletki "spasmolina".
Wiemu ze tu na forum nikt mnie dokladnie nie zdiagnozuje i musze w koncu isc do lekarza ale ****a moze chociaz ktos podpowie co to moze byc bo juz nie daje rady

edit:aha i schudlem ostatnio 12 kg chociaz nie uprawialem akurat zadnego sportu jedyny lek jaki biore to asentra 100 mg dziennie

Zmieniony przez - metanadren w dniu 2008-10-21 17:39:33

Optikboom
 Wysłana - 21 październik 2008 19:13      [zgłoszenie naruszenia]

Ból w klacie, swędzenie ciała i duża utrata wagi może świadczyć o czymś większym. Zamiast pytać się o radę forumowych "znachorów" udaj się do lekarza.

Tak z ciekawości... węzły chłonne masz powiększone?

Zmieniony przez - Optikboom w dniu 2008-10-21 19:14:50

metanadren
 Wysłana - 21 październik 2008 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

z tego co je wymacuje to raczej nie sa powiekszone

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Swędzenie całego ciała

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Nadciśnienie sytuacyjne ? | Dysfunkcja stawu skroniowo-żuchwowego | Przepuklina | BORELIZOA , czy ktos choruje ??? | dlugotrwaly katar | badanie ginekologiczne | tabletki na upławy | Oczy | szybka akcja. | Ból Ucha ? | Stabilizator stawu skokowego | Cos na bol glowy, domowego | Opatrunek na szyi | odchudzanie a odczuwanie zimna :/ | Zakwasy i co dalej? | Aaaaaaaaaa | zawal | seks z dziewicą | dziewica | ciagnie za wlosy | ciągnięcie za włosy | zaginiony | michał niedziela | kle0 | pablo francisco | 110R | oprawki | feministka | dupa | ohyo | gdzie kupie | wrangler | jak podniecić faceta | sylwia | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.