FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1789 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
sx1 uszkodzony 
[powiadom znajomego]    
Autor "sx1 uszkodzony"   

DeeGenerate
 Wysłana - 1 marzec 2007 15:39        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam ,mam do sprzedania telefon sx1 black ,jestem jego pierwszym wlascicielem ,sluzyl mi ponad rok .
Telefon ten moze doslownie wszystko ,filmy divx,pilot do tv ,mp3 , odtwarza pdf ,obsluguje arkusze kalkulacyjne itd, szczegoly prosze szukac na : [http://www.mobile.inspiracja.com/Siemens,SX1,phone.php]

Dodaje do niego :ladowarke,karte 16 mb ,sluchawki ,oryginalne opakowanie ,dodatkową obudowę w kolorze srebrnym , plytke DVD z emulatorami snes,gameboya,n-gage itd , kabel USB i kabel COM.

Wada telefonu polega na: nie wlącza sie ,padl soft ,nie umie sie zato zabrac dlatego wole nie grzebac ,probowalem resetowac go i przez przypadek uszkodzilem szufladke na mmc ,da sie to samemu naprawic jak sie umie otworzyc telefon , ja sam balem sie nawet wymieniac przedni panel obudowy w obawie o uszkodzenie ,wiem ze sie wgrac nowy soft za pomocą kabli ktore dolączam ,nie znam sie na informatyce ,pozostawiam zabawe przyszlemu nabywcy.
Telefon nosi slady uzytkowania ,przed padem stan techniczny okreslam na wzorowy ,wizualny na dobry.
Cena minimalna jaka mnie interesuje to 220 zl .

Wiara w dogmat zabija jakąkolwiek aktywność intelektualną -Robert A. Wilson

DeeGenerate
 Wysłana - 2 marzec 2007 20:08       [zgłoszenie naruszenia]

Osoby które probowaly sie ze mna kontaktowac na maila SFD proszę o pisanie na DeeGenerate@ interia.pl ,nie dziala mi skrzynka z SFD.

Wiara w dogmat zabija jakąkolwiek aktywność intelektualną -Robert A. Wilson

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sx1 uszkodzony

Warto przeczytać: nowe buty mustang i puma | PROLIMIT ASSAULT 5/3 roz. M | Sprzedam nowa nokie 6720 oraz ipod touch 2g 8gb | Acer Aspire 5738G | monety vol2 i ty możesz zarobić ! | Jeansy Abercrombie&Fitch Oryginalne 32/34. | BOJOWKI DIVERSE, NIKE - JEANS SPODENKI HOUSE - SMYCZ JP - TANIO | Sprzedam Nokia 6720 ( aparat 5mpx , symbian , nawigacja gps ) | [S] wszystkie części Yamaha R6 98-02 | Agama Brodata Leucistic Orange/Yellow het hypo | [SPRZEDAM] Szorty House. | GARRA RUFA | WRANGLER BRUCE W30 L32 i W29 L32 | [sprzedam] Olimp Taurine Mega Caps | Toyota Corolla | [Sprzedam] Podręczniki do muzyki (nowe) | szczypek90 | zarządzanie jakością | przychodnia rodzinna | vol 11 | chamskie antysemickie | orgazm | prohormony | radiohead | nużeniec | nużyca | emma stone | iga wyrwał | fitneski | prezenterki | agnieszka jakubowska | dominikana | punta cana | katherina toes | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.