FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1807 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
sytuacja z byłą 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "sytuacja z byłą"   

JW1337
 Wysłana - 16 lipiec 2015 20:14        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

elo mordeczki, ostatnio miałem dziwną sytuacje z byłą, tzn nie bylismy w związku ale sie tak zachowywalismy, ona była w c*** nakręcona na mnie itd no ale nie wyszło coś, potem wznowiła kontakt, jakieś 2 tygodnie temu i mówia ze o mnie myślała, że trudno jej zapomniec itp i spytała czy chce kontynuować znajomość, tak w ogoez dupy z niczego, najpierw konczymy znajomosc a potem sie odzywa i pisze takie rzeczy, ja jej powiedziałem ze nie ma już czego kontynuować a ona ze przeciez mozna rozwijac znajomość i takie tam, olałem to, ale pisała tak co drugi dzien, wypytywała o życie itd. a potem po dwoch tygodniach napisała zebym o niej zapomniał bo poznała kogoś i że to jest na poważnie...

i teraz mi ****a powiedzcie o c*** jej chodziło? wznawia kontakt, chce kontynuować znajomość, mowi ze myslała o mnie, potem przez te 2 tyg pisała a potem nagle kogoś poznała i karze zapomnieć i gość faktycznie istnieje są już w związku... wiec pewnie musieli krecic od jakiegoś juz czasu wiec w takim razie po co sie odzywała do mnie i gadała takie rzeczy?

INSOMNIA
 Wysłana - 16 lipiec 2015 20:45      [zgłoszenie naruszenia]

chciała zwrócić na siebie Twoją uwagę pisząc o tym, że kogoś poznała

generalnie gupia pisda i nie ma sensu nawet rozkminiać o co jej chodziło

JW1337
 Wysłana - 16 lipiec 2015 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

ale co miało na celu to zwrocenie na nia uwagi, po***ane

Tex31
 Wysłana - 17 lipiec 2015 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

Napisałeś ze nie ma czego kontynuować to se znalazła nowego a napisala Ci o tym, bo chciala zeby ci gul skoczyl i jak widac osiagnęła cel.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

JW1337
 Wysłana - 17 lipiec 2015 18:23      [zgłoszenie naruszenia]

tex, no spoko, ale po 2 tygodniach znalazła nagle nowego i są razem już? musieli wczesniej kręcić

runelord66
 Wysłana - 17 lipiec 2015 18:28      [zgłoszenie naruszenia]

Ile macie lat? Bo mi to wygląda jak jakieś pyerdolone akcje z gimnazjum z obu stron, więc stawiam, że łącznie macie poniżej 30

Specjalista -

Tex31
 Wysłana - 18 lipiec 2015 12:37      [zgłoszenie naruszenia]

Laska mogła miec gościa w zapasie, albo go niedawno poznać, w koncu ludzie jakos znajomośc musza zacząć.

Jeszcze mi tu niegrzeczny żółwik potrzebny

Ekspert -

wektor323
 Wysłana - 19 lipiec 2015 00:53      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie to prosta sprawa. Niektóre laski,lubią lub potrzebują być adorowane. Pewnie nie miałą nikogo,kto mogłby jej łechtać ego,to odezwała się do Ciebie - bo z Tobą ostatnio 'coś się działo'. Możliwe,że nawet nie miała planów wobec Ciebie,a w przypadku Twojej ochoty na kontynuowanie znajomości mogłaby Ciebie olać. Wszystko do czasu az znalazła nowego adoratora :)

Panien nie rozkminisz,ale sam przeżywałem sytuacje,że laska potrafiła nakręcać,kusić tylko po to żeby jej łechtać ego,mimo że z góry zakładała,że nic nie będzie.

pozdro

Zmieniony przez - wektor323 w dniu 2015-07-19 00:56:10

JW1337
 Wysłana - 19 lipiec 2015 10:58      [zgłoszenie naruszenia]

@Tex31

no fakt, ale gdyby go dopiero co poznała to by nie skreśliła mnie od razu po 2 tygodniach od wznowienia znajomości, bez sens

Pitrekkk
Laska
 Wysłana - 19 lipiec 2015 11:11      [zgłoszenie naruszenia]

wiec w takim razie po co sie odzywała do mnie i gadała takie rzeczy?

...bo jest tępą pisdą co to lubi byc adorowana przez caly wianuszek mężczyzn.
Szkoda sobie zaprzątać głowę.

.

Ekspert -

Magnolia32
 Wysłana - 25 styczeń 2016 17:36       [zgłoszenie naruszenia]

Glupia

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

sytuacja z byłą

Warto przeczytać: poradnik podrywacza %) | sama nie wiem czego oczekuję... | Za szybki dla dziewczyny ? | Coś jej łatwo to przyszło... | Eks | Miłość platoniczna? | Załamka :( | Powroty | klasyka | Moja dziewczyna mnie kontroluje i śledzi | Nie umie zaufać | COŚ ZE MNĄ JEST NIE TAK DLACZEGO ? | jak zapomniec | O co może jej chodzić? | Mój partner jest niepełnosprawny... | Powrot do laski | nawigacja | gps | global trade | hardcore | Vesoly | kaim | mrozowska | kelly hart | Ignatus | Łysy łeb | Łysy | Skaarj | ewa kaim ckm | ewa kaim | palio imobilajzer | IMAKING- | IMAKING | komisy w niemczech | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.