FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2517 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
szacowanie ceny 
[powiadom znajomego]    
Autor "szacowanie ceny"   

DeeGenerate
 Wysłana - 4 grudzień 2003 08:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

jesli skradną mi telefon to w jakis sposob policja oszacuje jego wartosc?
wg. ceny komisu czy policzy jako nowy?

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "

TJM
 Wysłana - 4 grudzień 2003 11:38      [zgłoszenie naruszenia]

A co masz zamiar sam sobie ukraść, czy miałeś wizję ?

Dark Knight lvl 67 @ Maya 2 Server nick TJM_SFD -:- [http://www.muonline.com]

Zmieniony przez - TJM w dniu 2003-12-04 11:38:48

DeeGenerate
 Wysłana - 4 grudzień 2003 12:07      [zgłoszenie naruszenia]

taka mala wizja ,ale do rzeczy moze przejdz ,jak to wg prawa wyglada?

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "

DeeGenerate
 Wysłana - 6 grudzień 2003 17:21       [zgłoszenie naruszenia]

to co specjalisci znacie odpowiedz?

Cytaty miesiąca:

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

szacowanie ceny

Warto przeczytać: DZIERŻAWA LOKALU | Jak długo | Kupno mieszkania - kredyt | Sąsiad psychol | Kanar zabrał mi sieciówkę i chce mnie ukarać | Podstawy prawa karnego i prawa wykroczeń | konto | temat pracy magisterskiej - na gospodarkę narodową i regionalną | AC/OC Czy pojadą po zniżkach? | Oprocentowanie lokat po 1984 roku - zestawienie? | wojsko | rozliczenie podatkowe pit 37 | Zwrot podatku | Allegro - zwrot | 50 cc | Problem!! | bydle | ZABAWA | olaf dobosz | GMO | plissken | perfumesco | audi a6 | quixet | don | Mega music | Wilga | scorpions | Maarecki | hotel 52 | laura łącz | laura | ciąża | czy ona jest w ciązy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.