FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 11019 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
szczyt pantoflarstwa 
[powiadom znajomego]    
Autor "szczyt pantoflarstwa"   

brg
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 12:32        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam . W powyzszym temacie opisujemy najbardziej wg was pantoflarskie zachowania kumpli. Moj typ, swiezutki z wczoraj. Dzwonie do kumpla, pytam sie o ktorej idziemy na 18tke na ktora sie ustawialismy juz w zeszly weekend, a ten : nie ide. Pytam sie czemu a on: aaa bo kobieta sie przedwczoraj zaszczepila na costam i boi sie gdziekolwiek wychodzic a samemu to ja nie pojde. Rece opadly

TENCZAxs
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 12:38      [zgłoszenie naruszenia]

mialem ziomka ze siedzielismy w knajpie na piwko dostawal sygnala podkresam sygnala od swojej panny i zostawial piwo niewypite i strzala na do niej zapierdalal jeszcze jej codziennie rano do pracy nosil swieze buleczki niech mnie chvj
zerwala z nim po 6 miesiacach i powiedzial "juz nigdy sie tak nie dam zeszmacic" teraz ma nowa dupe i jest tak samo

piotrusxtc
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

ja bylem pantoflem w jednym zwiazku ale pozniej sie naprawilem i zrobilem spektakularny koniec wiec sie chyba zbilansowalo ale nigdy wiecej...
bylem slodki i mily, prawie na zawolanie, musialem sie ze wszystkiego tlumaczyc i dla swietego spokoju z kumplami sie rzadziej spotykalem. Nie warto bylo, ona szmata sie puscila z tej dobroci no i wtedy sie stalo

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2007-04-15 12:52:31

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Specjalista -

burek1989
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 12:58      [zgłoszenie naruszenia]

panowie, a powiedzcie może o sobie! pantoflem trzeba po części być, bo Cie w tylek kopnie i zostawi! pozatym nie kozaczcie tak:P szczyt pantofelstwa to uleganie każdej zachciance baby, i brak asertywności!

wydaje Ci się,że masz rację?
masz rację, wydaje Ci się...:)

brg
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

piotrusxc mialem dokladnie tak samo, na szczescie teraz juz zmadrzalem :]

BaNgOuTban
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 13:01      [zgłoszenie naruszenia]

Mój kumpel, po chyba 2 miesiącach z panienką (albo i mniej) kupił jakieś srebrne obrączki ze swoimi imionami
Byle jakie chu**owe święto walentynki, mikołajki, gwiazdka itp. kupował jakieś drogie prezenty.
W ogóle całą kasę jaką zarobi traci na tą pannę i jeszcze pożycza od matki która zarabia 800zł i musi utrzymać 2 osoby!
Są jeszcze razem, ale przyglądając się temu związkowi. Mówię sobie że taki nie będe!
Nie mówie, że nigdy nic dziewczynie nie kupie albo jej gdzieś nie zabiore! Ale moim zdaniem u niego przesada na maksa...sam ją tak wyszkolił i teraz pewnie jak by nic nie kupił to "foch" ze strony panienki. Haha

'Z beznadziejną ciszą wielu chce walczyć,lecz większość partaczy wraca bez tarczy'

burek1989
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

to z 'kumplem' taka koleżana jest dla kasy, już chba z 3-4 lata. on tego nie widzi, a wszyscy tylko się śmieją ze zdzicha, że frajer jak baba kocha, to prezentów nie potrzebuje;) ja swojej aż tak nie rozpieszczam:P

piotrusxtc
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 13:10      [zgłoszenie naruszenia]

bo dla baby nie warto sie tak poswiecac, dotarlo to do mnie i nie wytrzymalem ale nie zaluje nawet troche, to zwykla glupia sucz byla, psycha dragami poryta, teraz w ciazy podobno jest i mi jej kolezanka wkreca ze to moje zaluje kilku miesiecy straconych na osobe reprezentujaca soba najnizszy z mozliwych poziomow.
Teraz jest inaczej i wcale nie trzeba byc pantoflem nawet troche, wszystko zalezy od partnerki.

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Specjalista -

BaNgOuTban
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 13:12      [zgłoszenie naruszenia]

jak baba kocha, to prezentów nie potrzebuje;)
dobrze mówisz, jeszcze kumpel tak kasy za bardzo nie ma, ale odkąd zaczął robic to chyba tymi prezentami chce ja przekupic czy coś. Dodam, ze u tej panienki kasy jak lodu

'Z beznadziejną ciszą wielu chce walczyć,lecz większość partaczy wraca bez tarczy'

TENCZAxs
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

mam charakter wykluczajacy jakiekolwiek pantoflarstwo nie wiem jak to jest...ze wy to robicie wbrew sobie czy o co w tym chodzi?

burek1989
 Wysłana - 15 kwiecień 2007 13:17      [zgłoszenie naruszenia]

tencza! a masz kogoś?

Zmieniony przez - burek1989 w dniu 2007-04-15 13:17:57

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

szczyt pantoflarstwa

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12