FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 809 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
szkoda komunikacyjna ? 
[powiadom znajomego]    
Autor "szkoda komunikacyjna ?"   

marcov
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 18:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Mam pewien problem. W drodze do zakopca na jednym z remontowanych mostow uszkodzilem sobie uklad wydechowy i zderzak. Przy zjezdzie z drewnianej kladki zachaczylem o lekko wystajacy element najazdu ktory w tym miejscu wystawal o okolo 2mm ponad poziom kladki. Ten element zachaczyl o koncowy tlumik jak kotwica i rozcial go oraz uszkodzil zderzak. Poszedlem do kierownika budowy. Stwierdzil zeby zalatwic sprawe droga oficjalna i zglosic na policje. Tak tez zrobilem, po 10 minutach wpadla nieoznakowana vectra i zrobiono zdjecia i pomiary tego progu przy zjezdzie z kladki. Padlo zdanie z ust policjanta ze konstrukcja mojego samochodu jest powodem tego uszkodzenia. Fakt fatkem mam "sportowy samochod", mocno obnizony ale skoro jest dopuszczony do ruchu (oficjalne przeglady techniczne)to rozumiem ze stan techniczny auta nie budzi zadnych podejrzen. Pytanie brzmi czy obezpieczyciel moze sie wykrecac obnizonym zawieszeniem? Rozumiem ze w tym momencie zaden z super samochodow nie moze jezdzic przez teren tego remontu? Dodam ze pozbylem sie dowodu rejestracyjnego z powodu uszkodzonego ukladu wydechowego. Caly pobyt w Zakopcu jezdzilem z ukladem wydechowym trzaskajacym o wachacz, 2 razy odwiedzalem mechanika aby lekko podniesc rure. Co moge z tym fantem zrobic?

gienek78
 Wysłana - 3 wrzesień 2009 22:09      [zgłoszenie naruszenia]

Kuźwa, remonty u nas to jest dramat. Jechałem do Krakowa jak aleje remontowali i oczywiście zaryłem tak, że coś strzeliło i mi się fajnie wydech zaczął tłuc. Zadzwoniłem po Policję, jak z policjantem poszliśmy do tego fatalnego miejaca to przy nas 2 auta zaryły podwoziem - wystawała studzienka ale tak dziwnie, że człowiek był pewien, że może spokojnie nad nią przejechać.
Na szczęscie mechanik mi to zrobił po tak śmiesznyh pieniądzach, że nie widziałem sensu tracić czasu na latanie do ubezpieczyla.

Też chętnie się dowiem jak to w praktyce wygląda dostanie odszkodowania za tego typu szkodę.

Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu

Kobieta, która jęczy w nocy nie warczy w dzień

marcov
 Wysłana - 12 wrzesień 2009 10:05      [zgłoszenie naruszenia]

Jestem juz po ocenie rzeczoznawcy. Hestia wyplaci kase bez problemu a i rzeczoznawca calkiem wporzadku, bez czepiania sie. Kwota sporo mniejsza niz rzeczywiste szkody ale lepszy rydz niz nic.

marcov
 Wysłana - 4 listopad 2009 11:49       [zgłoszenie naruszenia]

No i niestety przyszlo pisemko, ze maja wszystko w dupie bo napewno za szybko jechalem....nie chce mi sie z nimi klocic bo i tak jestem na straconej pozycji a kasa jaka wchodzi w gre jest nie warta swieczki...predkosc byla zerowa, zjezdzalem z wcisnietym hamulcem zeby nic nie udupic....paranoja

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

szkoda komunikacyjna ?

Warto przeczytać: praca proseminaryjna | Pomocy!! Dowód Rejestracyjny, | Giełda - rachunek.. | Kryzys Polski w latach 1968-1976 | CURF na bolda | "Mała korupcja" | Pismo urzędowe | PODWIESZANIE TEMATOW W CELU UNIKNIECIA BAJZLU. | Mit marca 1968 | WKU a studia | Suwerenność .... | Instrumenty zarządzania firmą | naderwane ścięgno a ubezpieczenie w PZU | Propaganda | umowa zlecenie | ;-) dla patriotów;-) z przymrużeniem oka | piwcuk | httpwwwinsomniapl[fiz]_efekt_fotoelektryczny,_budowa_atomu t611360html | pragmatyzm | konto | Bling_ | centralnie | konto w banku | ksi ka | koks w | do adowanie heyah | oblicz warto wyra enia wykorzystuj c dane z rysunku powy ej | kajka19 | Pan_szulc | szulc | hyundai coupe | Ribery | van Persie | koks w | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.