FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1267 razy ¬

ROZRYWKA | Motoryzacja ARCHIWUM
szkola auto a TVN turbo 
[powiadom znajomego]    
Autor "szkola auto a TVN turbo"   

slawomir
 Wysłana - 14 luty 2006 00:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

w TVN turbo* powinno byc, sorry

natknalem sie dzis na ten program (chyba tak sie nazywa, nie widzialem ani poczatku ani konca) i widzialem akurat fragment jak jakis gosc opowiadal o silnikach diesla. postawil fabie i w124 (chyba 300d) i porownywal te silniki. stwierdzil ze tdi w fabii to "szalenie nowoczesna jednostka napedowa oparta na technice common rail". z tego co wiem, to tdi nie jest silnikiem CR. gosc byl w stroju skody (nie jakis przechodzien), wiec chyba powienien podawac prawdziwe informacje. "szalenie nowoczesny" tez nie bardzo pasuje do tdi, ale porownujac do mercedesa to niech mu juz bedzie

stwierdzil tez, ze przyjemnosc z jazdy nowoczesnym dieslem (pewnie tak nowoczesnym jak tdi ) jest taka sama jak analogiczna benzyna, a roznica tkwi tylko w zuzyciu paliwa. ale to juz jego subiektywne odczucie i jesli tak serio uwaza to jego strata

Zmieniony przez - slawomir w dniu 2006-02-14 00:37:11

kerbotnik
 Wysłana - 14 luty 2006 00:52      [zgłoszenie naruszenia]

widocznie facet sie pomylił - i co z tego?? czy to temat na kolejnego posta
p.s. czasami fajne zeczy tam mieli np. o hamowaniu z biegami fajna sprawa

[)@IVI!@/V
 Wysłana - 14 luty 2006 08:08      [zgłoszenie naruszenia]

no ja wczoraj sluchalem w korku radia eM a tam kolo jakims anemicznym starym głosem mowi: "mamy 2 rodzaje paliwa: benzyne i bezołowiowa"
"do tej benzyny dolewa sie czasami oleju opałowego albo napedowego zeby nie zamarzl"

[http://www.biby.er.pl] - Damian - moje biby - fotki
[superdowcipy.xx.pl]

Znawca -

tajniaczek
 Wysłana - 14 luty 2006 09:58      [zgłoszenie naruszenia]

program o kotrym mowa sponsuruje jak sama nazwa mow skoda.. wiec moze sponsorowana pomyłka

Każdy ma prawo do mojego zdania %-) by Tajniaczek
:>:>:>Wiem wiem sa upadki i wzloty dziewczyny to najmocniejszy narkotyk :>:>:>

Specjalista -

slawomir
 Wysłana - 14 luty 2006 11:53      [zgłoszenie naruszenia]

a to z tego, ze program nie byl na zywo, a facet mial uchodzic za experta, napisalem glownie dlatego, ze przez chwile zwatpilem czy przypadkiem ktorys tdi nie jest CR.

mm2006
 Wysłana - 16 luty 2006 08:46      [zgłoszenie naruszenia]

Są ludzie i są parapety. A że zdarzają się tacy pracować w TV, no to już inna sprawa. Ale i tak lepsze to niż TV Trwam

lakazS
 Wysłana - 21 luty 2006 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

slawomir
 Wysłana - 21 luty 2006 21:03       [zgłoszenie naruszenia]

dziekuje za definicje systemu common rail, ale czy mnie nie rozumiesz? dlaczego?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

szkola auto a TVN turbo