FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6721 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Militaria
sztucery lever action 
[powiadom znajomego]    
Autor "sztucery lever action"   

Jodan
 Wysłana - 3 luty 2013 00:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

czołem
czy w ogóle są dostępne Winchestery lever action z możliwoscią montażu lunety? w klasycznych wzorach uniemożliwia (?) to górny wyrzut łuski.
z kolei z tego co wiem np lewary Marlina (z bocznym wyrzutem) mają raczej słabe kalibry w porównaniu do typowych na grubego zwierza 30-06, 308Win. czy choćby klasyka 8x57JS. czy tak jest w istocie?
pozdr.
j.

[www.jodan.grap.prv.pl]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

sztucery lever action

Warto przeczytać: Miny bomby pociski... | Azyl | AMW 2010 | służby specjalne | Bron pneumatyczna. | pałka teleskopowa.. - pytanie.. | Nóż Kukri. Co myślicie? | odzież używana z bundeswery | Tego Typu broń Gazowa ? | Polska się zbroi - pomóżcie ;) | Rola oficerów w GROM | wojsko po licencjacie | Świadczenie osobiste na rzecz obrony | FMA- kilka pytań | MG42 Jaka Szybkoszczelność | Moździerz 600mm Karl w Warszawie. | toster | sung hi le3e3 | polka na wakacjach | gaz | ford focus | xitrance | ameryka | omena mensah | cinek24 | paradosky | focus | amarena | zarobki | gra o tron | GadDemyt | timberland | volish ego 3 opinie | Energiaaaa | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.