FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4200 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
sztuka zrywania 
[powiadom znajomego]    
Autor "sztuka zrywania"   

Kniter
 Wysłana - 5 maj 2005 17:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jak delikatnie zerwac z dziewczyna po tym jak sie jej mowiło ze sie ja kocha nad wszystko ? jak doprowadzic do tego zeby ona z toba zerwała ? jak to zrobic zeby jej do siebie nie zrazic na długie lata ?
Oczekuje zarowno tych powaznych wypowiedzi jak i tych troche mniej ;)
mimo wszystko chciałbym znalezc tu zarowno wasze przezycia ,pruby , ich konsekwencje, historie oraz oczywiscie rady.

zdaje mi sie ze niemozna zerwac z dziewczyna kompletnie jej nie raniac
mozna jednak oszczedzic jej bólu, albo zrobic tak aby to ona zerwała z toba.

poco sie uczyc na swoich doswiadczeniach jak mozna wysłuchac cudzych

LukRecJa
 Wysłana - 5 maj 2005 17:28      [zgłoszenie naruszenia]

"jak doprowadzic do tego zeby ona z toba zerwała ? jak to zrobic zeby jej do siebie nie zrazic na długie lata ?"

ahahahaaaa nie powiem skąd wiem
Po prostu stajesz się kimś z kim wiesz, że ona nie chciałaby być -> pokazujesz się z jak najgorszej strony, do tego stopnia, że ta osoba ma tego dosyć. Czasami trzeba poudawać złą osobę po to, aby ta druga nie cierpiała z powodu rozstania.
Trzeba tylko uważać aby przy tym wszystkim nie spłoszyć przyszłych potencjalnych kandydatek na jej miejsce

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

Eyden
 Wysłana - 5 maj 2005 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

LukRecJa haha znam sposób niemal z autopsji...

Nie wiedzieć czemu laska niedługo przed rozstaniem mówiła do mnie "Ty mnie już nie kochasz, ja widzę jak Ty na mnie patrzysz"

Ale nie polecam, bo sposób jest chytry i bolesny jednak dla tej drugiej osoby....
Jestem raczej za jawnym powiedzeniem, że to już koniec....

eyden.

LukRecJa
 Wysłana - 5 maj 2005 17:38      [zgłoszenie naruszenia]

Acha i tu nie chodzi o to aby tę osobę zrazić do siebie na długie lata. Nie zaczynasz nagle zachowywać się jak cham itd bo to też mogłoby ją ranić.
Przykład: rozmawiacie na temat aborcji - ona jest gorącą przeciwniczką i ty też zawsze byłeś... a teraz, chcąc wywrzeć na niej złe wrażenie opowiadasz jej, że w sumie to chyba skłonny byłbyś się zgodzić na to aby Twoja dziewczyna usunęła ciążę... itd --> nie chodzi tu o kłamstwa ale o uświadomienie Twojej dziewczynie, że jednak nie pasujecie do siebie aż tak bardzo .
A jeśli znajdujesz jakieś różniące was tematy już teraz po prostu podkreślaj często swoje zdanie i poruszaj te kwestie jak najczęściej.
Najlepsza jest opcja kiedy do zerwania dochodzi za obopólną zgodą z powodu niedopasowania... ekhm

[http://www.youtube.com/watch?v=ksiXn6h-gwo]

Ekspert -

Zawodny
 Wysłana - 5 maj 2005 18:43      [zgłoszenie naruszenia]

mi dzis powiedziala "wiesz to nie ma senstu, to zebysmy byli razem, zostanmy przyjaciolmi" I wiesz co Tobie powiem, nie mow tak nigdy lasce, ja sie przez to zalamalem i nie moge dzis myslec o niczym innym poza nia

wixa:-}

Znawca -

pakman191
 Wysłana - 5 maj 2005 19:28      [zgłoszenie naruszenia]

powiedz jej co czujesz... nie graj w jakies gierki

tak postepuja ludzie dojrzali.

Zmieniony przez - pakman191 w dniu 2005-05-05 19:29:12

pak wheeelie [http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9eab8cff0d353d12.html]

out of my way.

ferry
 Wysłana - 5 maj 2005 19:31      [zgłoszenie naruszenia]

Mi kiedyś jedna wcisnęła, że spotkała byłego, jeszcze nic nie ma między nimi ale nie jest zdecydowana z kim chce być więc woli być sama aby się namyślić, a nie chce kręcić z dwoma naraz.. coś w tym stylu.
I muszę przyznać, że poszło w przyjacielskiej atmosferze, mniejsza o to czy to była prawda czy nie co powiedziała.

Ekspert -

Mayday1985
 Wysłana - 5 maj 2005 19:50      [zgłoszenie naruszenia]

Udawanie glupiego czy złego nie ma sensu.Lepiej otwarcie z nią porozmawiaj.Powinna zrozumiec ze nie pasujecie do siebie.Bo po to sie chodzi z dziewczyna zeby sie wzajmnie poznac a nie zeby od razu wziasc slub.Powinna to zrozumiem i Ci podziekowac za szczerosc.Ja tez ostatnio takie cos przechodzilem.Albo wez sobie 2 miesiace przerwy.Powiedz ze teraz masz duzo problemow w pracy,szkole,domu itp i nie masz zbytnio dla niej czasu,A jesli sie zgodzi na okres wolnego pozniej latwiej bedzie zerwac bo jednak ten okres niebycia razem troche zlagodzil sprawe,Musisz kombinowac,ja tez tlumaczylem ze moje uczucie wygasa i potrzebuje czasu zeby przemyslec sprawy,Po 2 miesiacach dam Ci znac czy dalej cie kocham czy raczej nie ma sensu nasz zwiazek,Dojrzala kobieta powinna to zrozumiec.Z czasem napewno jej by to przeszlo ale kazdy chce zeby nie zranic tak bardzo drugiej połowki.

MaxB
 Wysłana - 5 maj 2005 19:52      [zgłoszenie naruszenia]

Zawodny.. Doskonale Wiem Jak Sie Czujesz .. Dalbym Soga Ale Juz Chyba Wczesniej Dawalem...

Zmieniony przez - MaxB w dniu 2005-05-05 19:52:29

Nie jest sztuką uwieść kobietę, prawdziwą sztuką jest z nią zerwać.

Znawca -

GaLaZ
 Wysłana - 5 maj 2005 20:04      [zgłoszenie naruszenia]

Najlepiej to chyba delikatnie skracac czestotliwosc spotkan, na spotkaniach malo mowic, poprostu zrobic sie nudna osoba...

...C8 H11 N...

Mario_35
 Wysłana - 5 maj 2005 20:15      [zgłoszenie naruszenia]

Wszystkiego bym się spodziewał, ale nie tego. LUKRECJO, taki relatywizm moralny??? Zmieniam zdanie w temacie aborcji zeby dziewcze zmienilo o mnie zdanie??? Masakra, miałem Cię za osobę o w miarę zdecydowanych poglądach a tu takie porady??? Wstydź się i tyle.

"Im drzewo starsze, tym korzeń twardszy"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

sztuka zrywania

Strony: 1 2 3 4 5 6