FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemy郵enia seks

∑ temat zosta odczytany 1718 razy ¬

ZAREJESTRUJ SI I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU B犵ZIESZ M笉 ZOBACZY WYPOWIEDZI SPECJALIST紟 I WYㄐCZY REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szko造
szukam przysz這sci %-) 
[powiadom znajomego]    
Autor "szukam przysz這sci %-)"   

nowy_mod
 Wys豉na - 25 czerwiec 2009 15:53        | zg這 naruszenie regulaminu

Sprawd ile procent masz t逝szczu

Jestem tegorocznym maturzysta i zda貫m sobie sprawe ze czas podjac wreszcie konkretna decyzje odnosnie studi闚. Raczej nie interesuja mnie popularne kierunki typu pedagogika czy zarzadzanie. Wszelkie zwiazane z informatyka r闚niez odpadaja. Na wstepie okresli貫m sie do kilku kierunk闚 i s to:

po瘸rnictwo - mysle ze jest to interesujacy zaw鏚 i nie bedzie problemu ze znalezieniem pracy w strazy, odstraszaja mnie tylko wymagania dotyczace fizyki i chemii kt鏎e olewa貫m w szkole 鈔edniej i teraz musia豚ym zrobic sobie rok przerwy zeby nadrobic zaleg這sci

geologia - jestem po technikum budowlanym i ten kierunek jest troche powiazany z tym i dlatego nad nim sie zastanawiam poza tym mysle ze bedac geologiem nie bede musia charowac jak w馧

logistyka - du篡 wp造w na wyb鏎 tego kierunku jest to 瞠 nigdy nie mia貫m problem闚 z matematyka i lubie ten przedmiot. Dodatkowa mature pisa貫m w豉snie z matematyki i czuje ze bedzie dobrze

interesuje sie jeszcze dietetyka ale ze wzgledu na to ze mieszkam w mniejszym miescie(60 tys mieszkancow) cienko widze mozliwosc zarobienia w tym zawodzie oraz psychologia ale tylko sie interesuje i nie chce pracowac jako psycholog

Chcia豚ym zebyscie pomogli mi wybrac kt鏎y zawod by豚y op豉calny. Mo瞠 ktos ukonczy kt鏎as z tych szk馧 i m鏬豚y powiedziec cos wiecej np. czy 豉two jest znalezc prace i jak wygladaja zarobki.

dzieki za odpowiedzi

aha w gre wchodza jedynie studia zaoczne

Zmieniony przez - nowy_mod w dniu 2009-06-25 16:17:28

elgoff
 Wys豉na - 25 czerwiec 2009 17:32      [zg這szenie naruszenia]

Je郵i interesuje Ci geologia - uderzaj. Aktualnie ma這 jest ludzi z uprawnieniami geologicznymi

o0o0o

Pan 妃ier
BARON
 Wys豉na - 25 czerwiec 2009 17:36      [zg這szenie naruszenia]

Z tych co poda貫 to bym bra geologi

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znaj帷ych 豉cin%-)Baron wszystkich dzia堯w%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

szczypek90
 Wys豉na - 25 czerwiec 2009 17:43      [zg這szenie naruszenia]

jesli szko豉 g堯wna s逝zby pozarniczej to jestem jak najbardziej za

ps: znalazlem na jednej ze stron "Wy窺za Szko豉 Humanistyczno - Ekonomiczna we W這c豉wku ju po raz wt鏎y og豉sza nab鏎 na 5-letnie zaoczne studia magisterskie o kierunku historia ze specjalizacj po瘸rnictwo. S逝chacze jej otrzymaj og鏊ne wykszta販enie historyczne z uwzgl璠nieniem dziej闚 polskiego i europejskiego po瘸rnictwa."

[http://www.szort.pl/ankieta11]

Znawca -

nowy_mod
 Wys豉na - 25 czerwiec 2009 18:54      [zg這szenie naruszenia]

tam na g鏎ze to mia豉 byc geodezja a nie geologia
nawet nie wiem co to jest gologia i na czym polega

szczypek: tak chodzi這 mi o szko貫 g堯wn

szczypek90
 Wys豉na - 25 czerwiec 2009 18:55      [zg這szenie naruszenia]

og馧em szko造 mundurowe to naprawde ciekawy pomys na przysz這嗆, o wiele lepszy ni politologia czy turystyka na dziennych

[http://www.szort.pl/ankieta11]

Znawca -

nowy_mod
 Wys豉na - 25 czerwiec 2009 18:59      [zg這szenie naruszenia]

tez tak mysle i w豉snie po przeanalizowaniu doszed貫m do wniosku ze policja odpada wojsko tez i zosta這 mi pozarnictwo tylko ze tutaj musze uzupe軟ic braki z fizyki i chemii.

Mozna pracowac w strazy nie majac ukonczonej zadnej szko造 wyzszej w tym kierunku?

marcin-ek
 Wys豉na - 25 czerwiec 2009 19:22      [zg這szenie naruszenia]

pewnie

elgoff
 Wys豉na - 26 czerwiec 2009 00:16      [zg這szenie naruszenia]

Geodezja - ma這 zapieprzu? Chyba jak zrobisz uprawnienia i b璠 na Ciebie robi pracownicy.

o0o0o

ryder999
 Wys豉na - 26 czerwiec 2009 01:24      [zg這szenie naruszenia]

szukasz przysz這軼i... to do wr騜ki

Niekt鏎e kobiety s bezcenne,za wszystkie inne zap豉cisz kart mastercard:D

nowy_mod
 Wys豉na - 26 czerwiec 2009 09:31      [zg這szenie naruszenia]

elgoff m鏬豚ys rozwinac? jakie obowiazki spoczywaja na geodecie? bycmo瞠 jestem s豉bo poinformowany

ryder dzieki za wartosciow odpowiedz w豉郾ie dzwonie do Elwiry%)

zaraz przejde sie do miejscowej siedziby stra磬闚. spr鏏uje dowiedziec sie wiecej na temat pracy w stra篡

[Powiadom mnie, je郵i kto odpowie na ten artyku.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | nast瘼n

Wybierz stron:  
Przegl康 tygodnia

szukam przysz這sci %-)

Strony: 1 2

Warto przeczyta: Progi punktowe | rozpocz璚ie I roku WSIZ copernicus | beztalencie na mat-fiz | Czy jeszcze zdaze sie dostac ? | Rozpoczeciie roku w PWSZ Tarn闚 | Inauguracja roku akademickiego | Co dalej? Prosz o rady :) | Gospodarka przestrzenna | Z Technikum do Liceum NIETYPOWA SPRAWA | czy mozna sie przeniesc?? | Zdrowie publiczne | liceum a studia | Studia sportowe - ciekawy przypadek | Studia turystyczne | Studia zaczynaj帷e si od semestru letniego | studia po technikum/ matura juz w maju :) | wygra | znak zodiaku | dziewczyny do towarzystwa | ja bym nie odr騜ni od jelenia | ja od jelenia | sex kino | egipt | cz窷 g堯wna | patola | za granic | opowiadania erotyczne siostra | opowiadania erotyczne siostra | oscary | nago przy dziecku | liberalizm | netia | largo | Niania | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.