FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1633 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
szumy i pisk w uszach 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "szumy i pisk w uszach"   

daniel600o
 Wysłana - 26 luty 2010 12:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam
jakieś pół roku temu miałem szumy uszne[pojawiały się gdy był hałas jak i cisza],które po pewnym czasie same ustały. A teraz od jakiegoś czasu podczas np. ziewania albo kichania albo podczas leżenia w łóżku jak przekręcam głowe mam takie uczucie jakby uszy się zatykały i powstaje strasznie piskliwy w nich dźwięk tak że, aż automatycznie oczy mi się zamykają[trwa to około 3 sekundy i pojawia się kilka razy w ciągu dnia] I na ten czas również pojawia się zawrót głowy. Moje pytania;Czy da się to leczyć/ DO kogo mam się udać na badanie do laryngologa czy audiologa/ i Czy w przypadku braku leczenia, może pogorszyć mi się słuch , lub utracić go całkowicie/

Maestr0
 Wysłana - 26 luty 2010 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Do rodzinnego po skierowanie do laryngologa.

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
W. Allen

Specjalista -

_soldat_
 Wysłana - 26 luty 2010 13:17     
 Usunięta przez Maestr0 za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

kawoniia
 Wysłana - 27 luty 2010 07:35     
 Usunięta przez QbaV za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

kawoniia
 Wysłana - 27 luty 2010 07:41     
 Usunięta przez QbaV za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

daniel600o
 Wysłana - 19 maj 2010 20:50      [zgłoszenie naruszenia]

Byłem już na kilku wizytach u laryngologa. Lekarz stwierdził zapalenie trąbki słuchowej, prawa przegroda nosowa skrzywiona i lekko przekrwione gardło, więc dostawałem leki przeciw alergiczne, które nic nie dały. Uszy mam czyste, tak stwierdziła laryngolog. Rozkłada ręce bo nie wie czemu mi się zatykają uszy. Miałem badanie słuchu - wynik idealny.

- Czy mogę zrobić jakieś jeszcze badania by lekarka mogła rozpoznać przyczynę, nie wiem jakieś prześwietlenie ucha ?
- Czy zatykanie się uszów podczas ziewania i przełykania śliny mogą być także objawami innej chory niż zapalenie trąbki słuchowej? Jeśli tak to jakiej?
- Za 2 tygodnie mam lot samolotem, z tego co czytałem przy starcie i lądowaniu zmienia się ciśnienie, przez co zatykają się uszy, czy przez to mój stan może się pogorszyć, lub stać się coś gorszego z uszami?

A i proszę nie pisać o nerwicy. Bo nie myślę o tym zatykaniu uszu, budzę się półprzytomny i tak mi się zatykają, ogladam fajny film czy cokolwiek dzięki czemu bym o tym nie myślał i tak się zatykają, więc sobie tego nie wkręca, a nawet przed zatykaniem nie wiedziałem, że takie coś istnieje, więc nie dopasowałbym sobie konkretych objawów do konkretnej choroby.

Ciastkoo
 Wysłana - 20 maj 2010 01:36      [zgłoszenie naruszenia]

po pierwsze zmiana laryngologa znajdz dobrego, idz prywatnie jesli potwierdzi ze uszy sa czyste i zdrowe to w zaleznosci gdzie mieszkasz polecam na szumy uszne

miedzynarodowe centrum sluchu i mowy kajeteny kolo wawy lub lepiej

Ośrodek Rehabilitacji
Laryngologicznej
w Poznaniu
ul. Polna 72a

pozdrawiam

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 20 maj 2010 22:05       [zgłoszenie naruszenia]

jesteś kuną
witam w rodzinie

<3<3 Revy <3<3

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

szumy i pisk w uszach

Warto przeczytać: Pęknięta kostka | Hemoroid - zaczyna się? :/ | Obrzek policzka | BÓL PO USUNIĘCIU ZĘBA | Wyleczony helikobakter i co dalej? Wróci? | dziury w nodze | nerwica | co oznacza to... | EKG | Spanie. Ile mam to robić? | don ratuj | Nieprawdopodobne | walka z czasem | PUCHAR DONA 22.10.10 | widze gwiazdki | Ucho | Erich Fromm | bdsm | boks | boks opisy | wrzodziejące zapalenie jelita | matura o żołnierzu | żel po goleniu | po goleniu | kawa | motozeta | modele stadionów | kobiety 50 lat | mucha anna | schlittenfahrt | maszynka do papierosow | smuk | profil na facebooku | tuuli77 | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.