FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2515 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Grafika i Fotografia
szybka pomoc 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "szybka pomoc"   

marwysban
 Wysłana - 3 listopad 2014 21:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema
potrzebuje bluskawicznej pomocy :D

[http://www.netmasterscup.pl/img/partnerzy/politechnika_poznanska.png]

chcialbym miec to logo z bialymi napisami i bez tła, tzn ze jak wkleje w prezentacje to tlem bedzie prezentacja a logo polibudy bedzie biale.

Sam jestem strasznym cepem jesli chodzi o grafike, bardzo prosze o pomoc, nagrodze sogiem, potrzebuje to na wczoraj :D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

szybka pomoc

Warto przeczytać: Poznajmy się. | Morze, którego nie było czyli... | Wakacje w Belfaście | Oto ja %-) | Oczy cz.2 | Hardkorus - pierwsza odsłona | Tylko dla doroslych;) Lady_A - pora ujawnienia:) | Kibice szalejoOoO, kondony fruwajOoO dziewczyny piszczOoO czy moje fotki %-) | Kantoreq w calej okazalosci :) | No to i czas na mnie... :) | Nasz Pokoik :) | Świeżak Seremene .Wita | VoodooMan odsłona druga %-) | ATB - Koncert - Hala Arena Poznań;) (Filmy, Zdjecia) | szczur | narazie Lokal potem sylwester. | wojskowa akadaemia techniczna | kopania | lidia kopania | friendzone | zdjecia lasek nago | kora playboy | nienormalny | fffffuuuuu | fajerwerki | praca w cinema city | adwords | nago przed dzieckiem | kąpiel nago z dzieckiem | PZREOBIC ZMYWARKE NA WYPAZARKE | imprezowicze | ręka wiersze erotyczne | impreza | dżuma | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.