FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 620 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Języki Obce
tłumaczenie na angielski 
[powiadom znajomego]    
Autor "tłumaczenie na angielski"   

rafi2008
 Wysłana - 22 marzec 2008 12:46        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Myślę że inni pracując ze Mną opisaliby Mnie jako osobę pracowitą, komunikatywną i zawsze gotową by poznawac nowe umiejętności

Ostatni raz doskonale obsłużono mnie w sklepie Currys przy zakupie telewizora.
Uważam że obsługa ta była wyjątkowa ponieważ doskonale dobrali sprzęt do moich potrzeb w dobrej cenie.

Stopgap_
 Wysłana - 24 marzec 2008 11:51       [zgłoszenie naruszenia]

Myślę że inni pracując ze Mną opisaliby Mnie jako osobę pracowitą, komunikatywną i zawsze gotową by poznawac nowe umiejętności

Ostatni raz doskonale obsłużono mnie w sklepie Currys przy zakupie telewizora.
Uważam że obsługa ta była wyjątkowa ponieważ doskonale dobrali sprzęt do moich potrzeb w dobrej cenie.

Może tak:
I think that those who worked with me could describe me as a hard-working and communicative person (who is) constantly willing to develop new skills.
The last time I was served at Currys was when I was buying TV.
In my opinion/As far as I'm concerned/I think that/... the shop assistance was excellent/exceptional because I was offered a product that was perfectly matched to my needs, and was at a good price as well.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

tłumaczenie na angielski

Warto przeczytać: wierszyk do proprawienia | [ang] proszę o pzetłumaczenie listu | Dialogi z niemieckiego...PROSZE...POMOCY!!! | [ANG] Speech to poprawy. | angielski PILNA PROŚBA | list z niemca | rozsypanki z niemieckiego | Z niemieckiego o modzie | niemiecki krutki tekst do przetłumaczenia | [ang] OPISZ OSOBE KTORA PODZIWIASZ I DLACZEGO- PROSZE | (ANG) Rozprawka medycyna alternatywna. | Wypracowanie | [niem] Kilka zdan z przebiegu dnia | prosze o przetlumaczenie(ang) | zdania j. niemiecki | Bardzo proszę o pomoc | festival | 90 festival | całkowity | martynka filmik obciaga | doradca podatkowy | Eger | monika sewiołło | edyta | michel kors | kulczyk | jolanta | kod ograniczeń nokia 3110c | bogaci | szukam faceta na sex | pramolan | wypadek | baroque | Ciapackie wesele | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.