FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1837 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Miłość
taka mala historia o ex;p 
[powiadom znajomego]    
Autor "taka mala historia o ex;p"   

kubuś_19
 Wysłana - 12 lipiec 2008 14:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

czesc wszystkim.

miłość sobie oczytam od długiego czasu, i jakoś tak chciałem sie podzielić moimi przemyśleniami czy tam innymi ******łami

Więc tak na wstępie mam 19 lat żeby nie pytań czy mam 13:D
Nowe konto bo tamte ma bana:)

Hmmm zacznę od tego ze kilka lat jak bylem w gimnazjum jeszcze chodziłem z taka panna do klasy. Jak by nie patrzeć zauroczyłem sie w niej, ale mnie olała ciepłym moczem i spotykaliśmy sie na stopie przyjacielskiej. Jakos potem się złożyło ze ona cos tram wiecej chciała ale ja ja totalnie olałem nie przychodziłem na umówione spotkania i takie tam ale to jzu nieważne. Nie widzieliśmy sie kilka lat od tego czasu. Kiedys tam do mnie napisała wiadomość na gygy co tam slycgac zebysmy sie spotkali... Cały czas miałem tą dupe w głowie od gimnazjum..a że teraz kończyłem Technikum to się z nią umówiłem 1,2,3,4,76,87, raz i byliśmy razem. Wiadomo bylem w wniebowzięty ze w koncu spełnienie marzeń . Po kilku miesiącach zerwała ze mna. troszke sie załamałem tym ale mam dobrych przyciół to nie mialem rpblemu i moglem o niej zapomnieć..( nie wiem czy pamietacie ale jakis czas temu pisałem o dziewczynie kumpla co sie podwalała do mnie i jakies testy na przyjaciela robiła:D)

no to z ta dupa spotkałem si kilka razy ale bez niczego tylko żeby sobie pogadać. Jakiś czas z temu z cała ekipa pojechaliśmy przed końcem roku nad morze..no i jakos tam jak bylem na***any ostro w nocy na plazy wkreciła mi sie ex..i chvj i zonk...i bylem glupi i zaczelem do niej pisac smsy
i jak przyjechalem to sie z nia ustawiłem ...a ze mialem 2 bilety na koncerciwo ostrego to mowie ze ja zaprosze..ale ona ze jej psiapsiółka najlepsza nie zdala matury to niechce jej sama zostawiac ja juz sobie mysle nie jest zainteresowana albo przez ten czas z mozgu siano sie zrobiło ;o. Dobra wiec stwierdziłem ze jak nie to nie, i sobie ta dupe kolegi zaprosiłem na to koncerciwo (ta co robila mi jakis perdolniety test przycaciela...ale ze kumel i ona nie byli razem to mwoie co mi szkodzi;p)i sie okazało ze była tam moja Ex a ja znowu wypity i ostra z ta kolezanka w slimaka i takie tam i mnie widziała..ale tak sobie wkrecam ze dobrze ze mnie z inna widzi to niech zaluje suka ze nie chciala isc ze mna

kurde troche sie rozpisałem, ale moze przeczytacie:D

po tym koncerciwie spotkalem sie z ex i zaprosilem ja na kolacje, jednak powiedziala ze idzie na balety i nie moze, no to spoko loko idz sobie z swoim kolehga nowym co jezdzi sobie audi a6 bo on jest fajny niz biedak w SieniePowiedziala w koncu ze na 2 dzien po tych baletach moze isc, spox mi pasi i ze sie odezwie.Przyszedł ten dzień jak mielsimy isc na kolacyje no ale suka mowi ze ma kaca i czy mozemy to przelozyc, wtedy to juz nie moglem wytrzymac trafila mnie kurvica dosłownie bo zawsze cos przekłada..a ja trudno kiedy indziej mi nie pasuje wiec dzis albo wcale. Nie to nie. Padło jeszcze kilka ostrych słow i na koniec ze jescze za mna zateskni kurva

Teraz wracajac do tej dupy co bylem z nia na koncercie to spotkalem sie kilka razy z nia i koniec ...po razie i narazie jak radziliście;p i sie okazalo ze do tej pory jestesmy dobrymi przyjaciołmi.

ale teraz po tych wszystkich akcjach z ex ****a sa chwile ze dalej o nij myśle czy toż to kurva jest normalne?
czasami to mnie korci strasznie zeby zadzwonic isc z kwiatami do niej czy zrobienie innej glupoty..ale jakos potrafie sie opanować:D ta stara miłość zwłaszcza to 1 prawdziwa chyba nigdy nie rdzewieje

:>

funkadelic
 Wysłana - 12 lipiec 2008 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

Wytrzeźwiej zanim zabierzesz się za pisanie postów.I dobrze, ze na początku napisałeś ze masz 19 lat bo inaczej byłbym pewien ze te 13.

boom_boom
 Wysłana - 12 lipiec 2008 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

oł gad:)

olej Ex nie bądź słaba ****:):):)

rimming na zdrowie !!! :)

Messim
 Wysłana - 12 lipiec 2008 16:33      [zgłoszenie naruszenia]

myślisz ****em nie głową ale t normalne chyba w tym wieku

Ogólnie to jest zajebiście

natalia_21
 Wysłana - 12 lipiec 2008 17:21      [zgłoszenie naruszenia]

mógłbyś się postarać trochę i napisać to po polsku bo po takiej formie pisania to 13-latek jak nic

Izi-Krejzi
 Wysłana - 12 lipiec 2008 17:47      [zgłoszenie naruszenia]

Kurde ja też nieraz myślę o ex,ale żeby jej zrobić wjazd na chatę i odebrać srebrny łańcuszek który jej dałem a przy okazji powiedzieć jej ojcu jaką szmate wychował

Podpis pod wypowiedziami
Wpisz maksymalnie 3 linijki do 120 znaków w każdej. Podpisy są dynamiczne - jeśli gdzieś wyje&#

neewbie
 Wysłana - 12 lipiec 2008 18:31      [zgłoszenie naruszenia]

j/natalia

aaa
KUKUK !!!!!!!

Znawca -

VooDooMan
 Wysłana - 12 lipiec 2008 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

wy mi lepiej powiedzcie czemu 19stolatek mając bardzo kochającą dziewczynę myśli, że będą razem do końca już na zawsze?

Mam również 19ście lat .. i czasem myślę że z obecną bedę już na zawsze.. .. przecież to taki h000j i wiadomo, że nie będę

Jak takie durne myśli wy***ać sobie z łba? To jest jak walka zła z dobrem.

edit..

ooo .. i swoją drogą to jak tak sobie myślę... To chciałbym zostać z nią już 4ever and ever ^^

Boje się samego siebie Jestem jakiś spaczony

Zmieniony przez - VooDooMan w dniu 2008-07-12 18:46:39

Znawca -

Messim
 Wysłana - 12 lipiec 2008 19:08      [zgłoszenie naruszenia]

tak to już jest jak się jest męską ****ą ... bez urazy
VooDoo wiele jest lasek na tym świecie, a ty po za swoją jedną świata nie widzisz i boisz się ja stracić bo boisz sie samotności oraz tego że o nową laskę bedziesz się musiał postarać

Ogólnie to jest zajebiście

bitch_plz
 Wysłana - 12 lipiec 2008 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

za duzo ło kuref i napisz jeszcze raz o co Ci chodzi

nikt nigdy nie zabroni nam jarania, a na pewno nie wy obludnicy, zaklamani alkoholicy prosto z kaplicy !

ATJ
 Wysłana - 13 lipiec 2008 01:16       [zgłoszenie naruszenia]

No jak to o co - facet nie moze sobie wybic ex z glowy mimo ze ta robi go w ****a i ma gleboko w powazaniu. Moze miec inna laske ktora na niego leci ale jest za miekki wafel i jej nie chce bo ciagle rozmysla o tej jednej ksiezniczce - dobrze rozkminilem?

oraz Izi sog za powiedzieć jej ojcu jaką szmate wychowa

Ja na miejscu autora olalbym swoja ex (ktora i tak sadzac po jej zachowaniu ma go gdzies) i zaczal sie spotykac z ta kolezanka. Nawet jesli nic z tego nie bedzie to przy niej zapomnisz o swojej ex i wszystko bedzie ok

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

taka mala historia o ex;p

Warto przeczytać: | | showup filmy | zdjęcia erotyczne | wywiadówki | drzyżdżyk | mondeo mk3 | projekt | dziwne | paranormalne | straszne | guzek w pachwinie u mezczyzn | Amstaff | Pit bull | podrywacve | wstawianie filmA3w youtube | dyrektor internetu | Polski vloger spina dupę | vloger | bojowe | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.