FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2643 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
taki zestawik, da cos? 
[powiadom znajomego]    
Autor "taki zestawik, da cos?"   

johnny77
 Wysłana - 19 styczeń 2007 12:36        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

napisze moj zestaw na tradzik i pytanie, czy cos da? tzn. jak wam sie wydaje? pryszczy juz duzo nie mam, najgorsze sa plamy po krostach :(

no to tak:

1.do mycia twarzy psihogel
2.krem nawilzajacy <taki jaki farmaceutka w aptece poleci, cos do 10zł>
3.effaclar k, lub lysnel active, co bedzie w aptece to kupie, jak beda oba wezme tansze na przebarwienia
4.na noc benzacne

mam tez pare pytan

1.twarz psihogelem mam zamiar myc 3x/4x dziennie (rano, wieczorem, po przyjsciu ze szkoly, po treningu), za czesto?
2.ile razy dziennie nakladac krem nawilzajacy? na pewno rano po myciu i po myciu twarzy psihogelem 2x po poludniu (ok. 14.00 i 17.00) i na noc rowniez?
3.effacler/lysanel kiedy nakladac? jak to sie nalozy to jest widoczne, tak jak np. benzacne? chyba najlepiej na noc? ale mozna to razem z benzacne? chyba nie wiec jak..? i to sie stosuje miejscowo, czy na cala twarz?

Glow
 Wysłana - 19 styczeń 2007 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

takie posty to ludzie na sfd z odzywkami zakladaja
a tak serio to nie lepiej wybrac sie do dermatologa?

Better get it through your brain, when you say my name, never say it in vain..

Znawca -

tOOnY
 Wysłana - 19 styczeń 2007 13:30      [zgłoszenie naruszenia]

1.twarz psihogelem mam zamiar myc 3x/4x dziennie (rano, wieczorem, po przyjsciu ze szkoly, po treningu), za czesto?

nie wiem dokladnie co to za srodek, ale takie rzeczy bardzo wysuszaja skore wiec 3-4 to moze byc za duzo

nie lepiej wybrac sie do dermatologa i zasiegnac jakies fachowej opinii?

Zmieniony przez - tOOnY w dniu 2007-01-19 13:30:39

mrok...
 Wysłana - 19 styczeń 2007 13:32      [zgłoszenie naruszenia]

no dobra, ja się wypowiem bo jestem w tym doświadczony chodze do dermatolog i podpowiem nieco

a więc tak:

physiogel sam uzywam, rano jak wstane myje nim twarz i na wieczor przed spaniem. hmm benzacne jest dobry, jak masz np 10% i mozesz jeszcze kupic sobie tonic benzacne zeby w dzien przecierac twarz jak masz loj (np jak wrocisz ze szkoly) effaclar k jest dobry na lojotok itp. przypadlosci przetluszczonej skory, niestety jest drogi a tego drugiego kosmetyku nie znam. kup jeszcze jakis filtr UV do skory tlustej zeby po sykach nie zostawaly plamki jak wyjdziesz na slonce (swiezy naskorek szybciej lapie promienie UV) polecam tez odwiedzic dermatolog to przypisze jakies masci z antybiotykiem i tabletki (niestety jak masz zaawansowany to leczenie sporo moze wyniesc) proponuje kupic smarowidlo ISOTREXIN ale on jest dosc drogi ale b. skuteczny (mimo ze ma antybiotyk mozna go dostac bez recepty)

reasumujac:
rano umyj twarz physiogelem i posmaruj sie effaclarem k a jak jest slonce to poczekaj az sie wchlonie i walnij sobie filtr UV
jak wrocisz ze szkoly nie uzywaj physiogelu (za czesto to wysuszy nadmiernie skore) wiec przetrzyj toniciem benzacne
przed spaniem physiogelem umyj twarz, poczekaj 10min niech wyschnie nieco i posmaruj sie benzacne najlepiej tym mocniejszym 10% (bo jest i slabszy 5%) ew. jak masz isotrexin to zamiast benzacne lub 1 wieczor isotrexin a jeden benzacne

EDIT: a co do plam no to coz..moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem jest stawic sie do dermatolog a ona powinna dobrac odpowiednie kosmetyki odbarwiajace ( la rosche possay: mela D) ew. jakis peeling odbarwiajacy, doktor musisz zobaczyc twoja skore i te plamy

Zmieniony przez - mrok... w dniu 2007-01-19 13:34:20

Skazany na zajebistość :]

Burner
 Wysłana - 19 styczeń 2007 14:24      [zgłoszenie naruszenia]

1.do mycia twarzy psihogel

psihogel lokurva, ale nazwa Psi Hogel

:)

mrok...
 Wysłana - 19 styczeń 2007 14:29      [zgłoszenie naruszenia]

o to

XXwielkiXX
 Wysłana - 19 styczeń 2007 17:23      [zgłoszenie naruszenia]

ja w siebie wcieram benzacne 10%. wszyscy tu pisali ze to wysusza jak nie wiadomo co a na mnie to tak nie dziala ale pomaga za to calkiem calkiem

stosuje tylko na plecy bo na twarzy to mi raz na jakis czas cos wyskoczy wiekszego

Zmieniony przez - XXwielkiXX w dniu 2007-01-19 17:24:15

mrok...
 Wysłana - 19 styczeń 2007 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

wysusza w znaczeniu przyspiesza gojenie sie pryszczy

mnbv
 Wysłana - 19 styczeń 2007 21:50      [zgłoszenie naruszenia]

dermatolog Ci powie

XXwielkiXX
 Wysłana - 19 styczeń 2007 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

szczerze powiem, ze ja u zadnego dermatologa nawet nie bylem. przeczytalem na inso i wio do apteki

mrok...
 Wysłana - 19 styczeń 2007 22:42      [zgłoszenie naruszenia]

ja sie lecze u dermatolog ktora na prawde za***iscie zna sie na rzeczy (ma prawie 60 lat a wyglada na 40 z groszami) swietnie doradza i dobiera leki, chociaz troche kosztuje bo prywatnie i leki troche kosztuja ale warto. jak szkoda Ci $ to idz do panstwowego ale kolejki, za***iste kolejki...no u tej mojej tez niby sa ale tylko w okresie jesien-zima bo peelingi i zabiegi robi bo nie dosc ze dermatolog full service to jeszcze wenerolog. ()

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

taki zestawik, da cos?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Tanie golenie | podróbki w centrach handlowych | kamizelka | ROK 2010 - WIOSNA | Maraynarka co doniej ? | sklepy internetowe z odzieżą | tatuaz czcionka w pionie | gillette z allegro? | krotkie pytanie! | asos.com - kto chce zlozyc zamowienie | Jakie jeansy ? | na ratunek spodniom | Szukam Koszuli | Studniowka 2010. | Jeansy i problem | Sylwester &#8211; Gdzie Kupie&#8230;? | kegla | assistance | pomoc drogowa | kryptonimx | wypierdalajki | kurtki | kurtki marsz | kurtki operacyjne | zrzuty | pomoc drogowa p;09 | skrzynka | jola babulewicz | zeus hipotermia | redbulle | redbull | inspekcja transportu drogowego | przepisy na jedzenie | ckm 2005 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.