FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1529 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
tani i bezpieczny transport za terytorium kraju. 
[powiadom znajomego]    
Autor "tani i bezpieczny transport za terytorium kraju."   

Lorant
 Wysłana - 8 maj 2008 17:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, pytanie zapewne trywialnie śmiesznie jak dla - osoby mało zorientowanej w temacie co stanowi dylemat.

Chciałbym sobie rozplanować wakacje, jako student poszukuję najtańszej możliwości transportu do zachodniej części Niemiec na początku lipca, planowy powrót koniec sierpnia/początek września.

Rozglądałem sie za liniami kolejowymi cena w jedną stronę to prawie 500zł - brak zniżek na przejazdy zagraniczne.

Przelot w dwie strony to koszt 859.72 zł i pewnie cena uzależniona od daty kupna, obecnie nie mam na tyle zbędnej gotówki by zainwestować w bilet. Cenę sprawdzałem na [www.lot.pl].
Gdzie szukać tańszych linii lotniczych?

Czy w podróżach między krajowych istnieją zniżki?

Może ktoś z forumowiczów wybiera się w tym okresie w te okolice i zabierze ze sobą autostopowicza?

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

Andromedaa
 Wysłana - 8 maj 2008 18:45      [zgłoszenie naruszenia]

Wiesz co sa na necie fora gdzie ludzie się ogłaszają, że kogoś mogą zabrać autem, bo np. sami tam jadą

Jak masz odwagę to możesz się TIRem wybrać

Znawca -

Konio
 Wysłana - 8 maj 2008 22:12      [zgłoszenie naruszenia]

Autokar do Holandii w jedna strone to 240.

[http://www.orbis-transport.pl/]

Lorant
 Wysłana - 8 maj 2008 22:54      [zgłoszenie naruszenia]

aż taki zdesperowany to nie jestem, ale trzeba kombinować jak to mawiają ludzie z głową. Zdrowie/życie to podstawa :D

Konio dzięki za linka fajna sprawa, tanie ale duży minus czas dojazdu i niestety nie ma miejscowości do której chciałbym dojechać bezpośrednio. Idzie coś jeszcze pokombinować.

Będę jeszcze szukał tanich/bezpiecznych linii lotniczych jeśli ktoś korzystał z takowych prosiłbym o podzielenie się doświadczeniami i ofertami.

Kto nie widzi szczegółów, nic nie wie. A kto nic nie wie, mimowolnie robi się okrutny.

Konio
 Wysłana - 8 maj 2008 23:01      [zgłoszenie naruszenia]

"Będę jeszcze szukał tanich/bezpiecznych linii lotniczych"

[http://www.whichbudget.com/#from26]

Wybierz miasto skad i dokad a to pokaze obslugujace te trase linie.

Zmieniony przez - Konio w dniu 2008-05-08 23:02:39

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 8 maj 2008 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

idz do biura podrozy oni ci zalatwia najtansze bilety

sprawdz sobie na ww.ryanair.com [www.wizzair.com]

Piłsudczyk.

Lorant
 Wysłana - 8 maj 2008 23:12      [zgłoszenie naruszenia]

gokacy o to mi chodziło z 2 miesięcznym wyprzedzeniem bileciki na studencka kieszeń, jeśli wszystko się dobrze złoży to będzie pierwszy kurs linią lotniczą... Ta linia wizzara mam nadzieje, ze bezpieczna i mało stresująca. Gokacy miałeś możliwość z tego linka podróżować?

Dzięki wielkie jeszcze raz wszystkim, za pomoc. Pozdrawiam

Konio
 Wysłana - 8 maj 2008 23:21      [zgłoszenie naruszenia]

Eeee, a ja myslalem, ze tanie linie juz posprawdzales wczesniej. Spoko lec z wizzaira - ta strona od gokacego nalezy do tej linii wlasnie, zaden posrednik. Lot tanimi liniami bedzie sie roznil raczej tylko tym, ze za jedzenie na pokladzie sie placi i obslugiwac Cie moga jakies siksy zamiast porzadnych stewardess. Reszta wszedzie wyglada tak samo.

Stresu zwiazanego z lotem i tak nie unikniesz, tym bardziej ze to pierwszy lot, bo na lotnisku sa glupie procedury i zamieszanie.

gokacy
WARIAT
 Wysłana - 9 maj 2008 02:00      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.ryanair.com/site/PL/]

dwa razy lecialem ryanairem i stresu nie bylo specjalnie tak samo jak w locie czy w innej "drozszej" linii a moze nawet lepiej

Piłsudczyk.

Kokoban
 Wysłana - 9 maj 2008 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

bucval_
 Wysłana - 9 maj 2008 14:18      [zgłoszenie naruszenia]

Tutaj dogadaj się z kimś. Korzystałem, polecam

[http://www.autostop.com.pl/]
[http://www.nastopa.pl/]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

tani i bezpieczny transport za terytorium kraju.

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Film...! | Ptaszniki | ===MOJE KOCHANE KACZUSZKI:-) === | Pies najlepszy przyjaciel .....!? | gdzie kupić psa ?? | WWE - World Wrestling Entertainment | TATUAZ MASZYNKI | Modele motocykli do sklejania | najlepsze hobby | Imię dla psa. | Ciekawe wyprawy | GĄSIENICE ZABÓJCY | Kontrolowany sen | Kite | Nasze poezje | jazda konna | lord | AIR MAX | przerywany dni płodne | rulettka | licealistki | lordov | canadian | magdalena mielcarz | malaaa | test sześciany | test multiselect | kobiece stopy | policz sześciany | Eurowizja | zespół otella | p_q | hyc | ziuek43 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.