FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2871 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
tani samochód 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "tani samochód"   

19pawelek8
 Wysłana - 12 luty 2016 16:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

witam
przymierzam się do kupna jakiegoś autka. Żeby było czytelnie,to może w punktach opiszę czego oczekuję od fury.

Cena: do 5tyś(może z 1-3 tyś dozbieram)

Częstotliwosc jazdy: sporadycznie. Do pracy,ok 20km w tą i z powrotem(i to nie zawsze bo jak jest ładna pogoda,to lubie rowerem podjechać) + wakacje raz w roku + sytuacje nieprzewidziane.
Przez sytuacje nieprzewidzianą rozumiem np przymus podjechania z dzieckiem do szpitala(nie daj Boże)

opis auta:
-marka nie jest dla mnie istotna.
-niskie spalanie
-tanie czesci zamienne(nie wierze w auta które nigdy się nie psują),wiec fajnie by było żeby naprawa była opłacalna.
-względne bezpieczeństwo. Wiadomo jak to na ulicach bywa...czasem może nam się nieszczęście przydarzyć i coś w nas stuknąć.
- nie jestem fanem prędkości czy podrasowanych fur. Tak więc nie zależy mi na ogromnej mocy silnika, nie lubię szybkiej jazdy.

gastxxx
ole !
 Wysłana - 12 luty 2016 19:12      [zgłoszenie naruszenia]

clio, corsa, 206?

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

playman
 Wysłana - 12 luty 2016 19:16      [zgłoszenie naruszenia]

206, Astra G (pozdro Thomy)

Specjalista -

19pawelek8
 Wysłana - 12 luty 2016 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

prawda to co pisza o japończykach, tj że czesci zamienne,a co za tym idzie naprawy są niezbyt tanie?
a co sądzicie o koreańcach? dosć sprzeczne opinie czytałem o kia i hyundai...a wydają się ciekawą alternatywą. No i zastanawiałem się też czy warto na fordy patrzeć,np focusy.

pavlo90
 Wysłana - 13 luty 2016 01:46      [zgłoszenie naruszenia]

punto I tanio i sie nie psuje, ojcu kupuje takiego w gazie

Thomy20
 Wysłana - 13 luty 2016 14:48      [zgłoszenie naruszenia]

prawda to co pisza o japończykach, tj że czesci zamienne,a co za tym idzie naprawy są niezbyt tanie?

Prawda części do Japońskich jak i koreańskich aut nie są zbyt tanie tak więc jeśli chcesz tanie auto szukaj Punto lub Corsę żeby był tani w eksploatacji to najlepiej silnik litrowy w gazie.

Zmieniony przez - Thomy20 w dniu 2016-02-13 14:48:37

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

Loya
 Wysłana - 15 luty 2016 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

Litrowy silnik w Corsie to padło, nie dość że muł to do tego nie taki oszczędny i bezawaryjny.

Pomiędzy 5 a 8 tys jest spory rozstrzał, z małych samochodów w niższym przedziale szukałbym Punto 1.2, nieco drożej Corsa 1.2, Yaris 1.0.

Za 8 tys można szukać kompakta, Astry, Focusa, Golfa IV, Stilo (1.2 16 v najtanszy i najprostszy)

Znawca -

smutasny
 Wysłana - 15 luty 2016 12:23      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym szukał czegoś w rodzaju
- focus (kiedyś samochód roku)
- golf 4
- astra

Części powinny być tanie, zamienniki dostępne. Powinieneś czuć się bezpieczniej niż w ogórkowej corsie. Bierz to co będzie w najlepszym stanie mechanicznym

19pawelek8
 Wysłana - 15 luty 2016 13:08      [zgłoszenie naruszenia]

takich jak yaris troche sie boję ze względu właśnie na te czesci zamienne. Szkoda ze koreańce tez mają droższe czesci,z tego co piszecie,bo w całkiem faknbych cenach chodzą.
O fordach kiedyś słyszałem że lubują się w czymś takim jak "naprawy modułowe", przez co cenowo naprawy nie wychodzą najtaniej...

INSOMNIA
 Wysłana - 15 luty 2016 13:26      [zgłoszenie naruszenia]

jechałem corsa 1.4
powiedzmy, że jako tako jak na to auto i standard

ale spalanie... e39 paliło mi troszke więcej

smutasny
 Wysłana - 15 luty 2016 13:27      [zgłoszenie naruszenia]

słuchaj, z kółko i tak będziesz musiał władować na sam start. Do tego dochodzi rejestracja, ubezpieczenie i inne opłaty. W każdym samochodzie będzie coś do roboty. Nie zakładaj też, że zaraz coś się wysypie i będziesz musiał wyrzygać kilka klocków na naprawę. Autem chyba nie będziesz jeździł do usranej śmierci. Zwróć uwagę, że niedługo wymiana opon z zimowych na letnie itp. Bo niestety w takim przedziale cenowym kupisz rower albo maca.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 6 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

tani samochód

Strony: 1 2 3 4 5 6

Warto przeczytać: golf 4 4motion | Mitsubishi Carisma | Zmieniam autko i chciałbym się poradzić | Prosze o rade - kupno auta do 12 tys. | jaki skuter opłaca się kupić?? | Kupno samochodu za około 28 patyków :D | Kupno samochodu od handlarza | Mały dostawczak (Berlingo, Caddy itd.) do 15.000zł | 4x4 do 6000 zł | Coupe/D klasa do 18 tyś | Hyundai i30 - opinie | Skuter wodny | auto z Włoch z ks.servisowa ? | audi a3 vs a4 | S500 Carlsson 2001r | nowy samochód za 60 000 zł | ewt | w poszukiwaniu tajemnicy życia | strona z informacjami | umarł | umarl | pielegniarki placza | magda mazur nago | Grażyna szapołowska nago | kasia galica nago | Anna wedzikowska nago | Grażyna Trela nago | Virginia madsen nago | Katarzyna figura nago | lion | zdrapki | guti | bydgoszcz | peklowanie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.