FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1945 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
tarcze brembo + klocki ferodo. mondeo mk1 
[powiadom znajomego]    
Autor "tarcze brembo + klocki ferodo. mondeo mk1"   

rss20
 Wysłana - 21 lipiec 2009 00:45        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

chcialbym sie upewnic czy warto dolozyc kilka zl i zalozyc taki wlasnie zestaw zamiast jakiegos dalco czy cos w tym rodzaju co mi sprzedawca zaoferowal za 250zl za komplet na przod?

convictofj
 Wysłana - 21 lipiec 2009 12:00      [zgłoszenie naruszenia]

do mondzielca mk1 IMO nie warto. ani to mocy nie ma takiej, ani zawiasu zeby robic heble zylety zreszta (nie wiem czy jedno czy dwutloczkowe tam masz zaciski) duze roznicy nie odczujesz. co innego jak masz czterotloczkowe czy cos.

rasistowska śwynia z tymi swoimi teoriami

mogę ją wyruchać ale nie ma rolek

Specjalista -

Thomy
 Wysłana - 23 lipiec 2009 13:39      [zgłoszenie naruszenia]

moim zdaniem nie warto skoro ciobecne dobrze hamują

rss20
 Wysłana - 23 lipiec 2009 22:02      [zgłoszenie naruszenia]

hamowac hamuja, ale gruboscia zblizaja sie do parametrow zyletek ;p

e: juz kupilem. caly komplet za 260zl

Zmieniony przez - rss20 w dniu 2009-07-23 22:02:39

osiema
 Wysłana - 23 lipiec 2009 22:21      [zgłoszenie naruszenia]

w jezdzie miejskiej wielkiej różnicy nie będzie ale przy hamowaniu z wiekszych prędkości na pewno coś odczujesz

nie sugeruj się avkiem %-)

...to były czasy kiedyś nie mogłem żyć bez wódki teraz...
wódka nie może żyć beze mnie %-) - by piolek

Thomy
 Wysłana - 24 lipiec 2009 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

A po co hamować z dużych prędkości to tylko powoduje większe zużycie paliwa. Ja unikam hamowania jak nie muszę.

rss20
 Wysłana - 25 lipiec 2009 00:56      [zgłoszenie naruszenia]

dobre hamulce sie czasem przydaja hehehe szczegolnie jesli zdaza mi sie jezdzic po 150km/h na trasie jak i w miescie.

ja sie nauczylem sporo jezdzic na luzie. rozpedzam sie do jakiejs predkosci, przewaznie 70-100 i kiedy wiem, ze bede musial za jakis czas zwolnic/zatrzymac sie wrzucam luz i potrafie sie tak toczyc po 500m i wiecej zalezy jaka droga przy czym wcale nie jest powiedziane ze blokuje wtedy ruch. robie tak, zeby predkosc nie spadla ponizej 50km/h.

kiedys w pracy nigdzie mi sie nie spieszylo wiec sie pobawilem troche.
model testowy: vw caddy 1,9 sdi 270 000km sr zuz paliwa 7,5 litra + ok 100ml oleju zalalem auto pod sam korek, i jezdzilem w wyzej opisany sposob przez ponad 100km miasto 60% trasa 40%, ladunek ok 650kg. przy nastepnym tankowaniu wlazlo do baku 7 litrow po ok 120km. wiec jak sie chce to mozna.

elgoff
 Wysłana - 25 lipiec 2009 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

Thomy: a jak lecisz 2 złote na budziku i widzisz auto wyjeżdżające z podporządkowanej na kurs kolizyjny to nie hamujesz? Z reguły to są właśnie takie sytuacje, kiedy przydają się DOBRE hamulce.

Zmieniony przez - elgoff w dniu 2009-07-25 01:06:00

o0o0o

xxx320
BUKA
 Wysłana - 25 lipiec 2009 01:45      [zgłoszenie naruszenia]

rss20 jazda na luzie właśnie nie jest ekonomiczna.

Spalanie na biegu jałowym to ok. 1l/godzinę

a spalanie przy hamowaniu silnikiem to 0l/100km

oczywiście mówie o samochodach na wtrysku... dlatego to co robisz nie jest zbyt dobre. Dodatkowo jeśli jeździsz na luzie przez wciśnięcie sprzęgła to zużywasz sprzęgło, a jeśli jeździsz poprzez faktyczne wyrzucanie na luz to nie jest to za bardzo bezpieczne, bo w razie nagłej sytuacji musisz na początku wrzucić bieg a dopiero możesz zrobić jakis manewr.

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

Specjalista -

rss20
 Wysłana - 25 lipiec 2009 09:55      [zgłoszenie naruszenia]

buka tylko ze przy hamowaniu silnikiem duuuzo szybciej wytracam predkosc niz na jalowym.

i nie lapie o co Ci chodzi z wrzucaniem biegu do wykonywania manewru. na luzie moge robic przeciez wszystko normalnie poza przyspieszaniem

eevee_king
 Wysłana - 25 lipiec 2009 10:15      [zgłoszenie naruszenia]

on właśnie o tym przyspieszeniu mówi

Smutno dziś do nieba iść...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

tarcze brembo + klocki ferodo. mondeo mk1

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Zarysowanie na parkingu | 1.9 Tdi czy 2.0, 2.5 D ? | mazda 323f płyn chłodniczy | PUNTO II HALOGENY | 2.0 Tdi vw | Pomocy... Zderzenie z sarną. | Latający samochód - technologia na potrzeby wojska, później cywilna? | Golf II 1.3 88r. Problem z Gaźnikiem | Francuskie strony | Passat b3 1.6td | Samochód do 10tys maaax | Podobno "nowy" Volkswagen Passat B7.. | jaki akumlator? | Odliczanie VATU | Wymiana błotnika seicento | problem z rozrusznikiem | nie do wiary | dorabianie kluczy | dolan | gooby | duck | pls | przedwstępna umowa sprzedaży domu | zmiana szkoły | animator | nastic- | hemoroidy | zatok | cięta riposta | obrzezany | grazyna wolszczak | anna przybylska | lata 80 | bruno | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.