FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 896 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
tekst na polski WAZNE :D 
[powiadom znajomego]    
Autor "tekst na polski WAZNE :D"   

AlexIdol
 Wysłana - 22 styczeń 2007 00:02       

Przeniesiona przez Maciej_TBS z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Potrzebuje na dzisiaj napisac tekst nacechowany ekspresywnie i prosze was o pomoc bo nie jestem dobry w tych sprawach i nie mam zbytnio czasu wiec jak mozecie to pomozcie dopisujcie po kawalku albo jak komus sie chce to cale.
Moze byc smieszny tekst pomimo ze moja pani poczucia humoru nie posiada ale nie wazne ...

Cześć Madzia !!
Słuchaj nie uwierzysz co wczoraj zrobiłem...to było niesamowite.

Wierze w was

Aha...nie chce kozystac z jakiegos gotowego tekstu bo domysli sie ze nie ja to pisalem...

Zmieniony przez - AlexIdol w dniu 2007-01-22 00:04:25

Nindżor
hipochondryk
 Wysłana - 22 styczeń 2007 00:24      [zgłoszenie naruszenia]

Cześć Madzia !!
Zwaliłem se konia.

Lis3K
 Wysłana - 22 styczeń 2007 00:25      [zgłoszenie naruszenia]

fzn sie klania ewentualnie piaskownica tam znajdziesz niesamowite historie

phantom666
 Wysłana - 22 styczeń 2007 00:26      [zgłoszenie naruszenia]

Bartek182
 Wysłana - 22 styczeń 2007 00:32      [zgłoszenie naruszenia]

Cześć Madzia !!
Można powiedziec ze nawet wysmienite.
Poszedłem do szkoły , patrze - a tam woły,za oknem ludzie, sklepy , drzewa a ja siedzialem i wymyslalem ******ly, nauczycielka lekcje prowadziła , lecz ja ją w dupie miałem bo loda nie zrobiła.Poszedlem do domu wjabalem ryzu tonu, poszedlem na silke, bzyknąłem grazynke , posluchalem muzy i spac poszedlem głuchy.

siersciuk
 Wysłana - 22 styczeń 2007 01:05       [zgłoszenie naruszenia]

kup sobie bravo

.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

tekst na polski WAZNE :D

Warto przeczytać: historia dzielnicy raków | Auschwitz - jak oceniacie uroczystosc? | mjr. Henryk Sucharski - bohater czy zdrajca? | Praska Wiosna - materiały! | AK a wypowiedź Putina | Statystyka i bilans DWŚ | Kto zaczął II Wojnę Światową? | Architektura Starożytnego Rzymu-szukam | Bibliografia, pamiętniki, wspomnienia z PRLu | Rosja, Prusy Anglia w XVIII wieku | Michał Anioł | pokojowa nagroda nobla | członkowie stowarzyszenia grunwald | Przyczyny wybuchu 2 wojny światowej | Prosze o pomoc | "Czas nie chcianych przemian czy rewolucji?" | antychryst | konkwista 88 szary czlowiek | oh god what have i done | A A".A"9.lub | duA?y penis | obracanie filmów | testy | two testy | policji | reklamacja | EE306910515PL | serwis informacyjny | peeting | hiit | vismaya | vismaya maitreyapl | balaton | audi a 4 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.