FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1424 razy ¬

ROZRYWKA | Języki Obce
tekst z niemieckiego na polski 
[powiadom znajomego]    
Autor "tekst z niemieckiego na polski"   

jackman
 Wysłana - 28 listopad 2006 18:55        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

siema
prosze o przetlumaczenie tego tekstu:
Liebe Julia
weiBt du, was mir im Urlaub passiert ist? Ich war mit meinen Eltern in Florida. Wir haben einen hypermodernen Wasserpark mit vielen Rutschen, Wellen- und Schwimmbecken besucht. Die ganze Zeit schon musste ich dringendauf die Toilette, konnte aber auf dem riesigen Gelande keine finden. In meiner Verzweiflung habe ich beschlossen, ausnahmsweise in eines der Becken zu pinkeln - in der Hoffnung, niemand sieht das. Ich habe gerade erleichtert imWasser gestanden, da habe ich hinter mir plotzlich ein wildes Geschrei gehort. Eine Gruppe kleiner Kinder hat am Beckenrand gestanden, und alle haben mit ihren Fingern auf mich gezeigt. Ich habe an mir herunter gesehen und mit Entsetzen festgestellt, dass das Wasser um mich herum violett war. Das war ja aber peinlick. Der Pool war mit einer Chemikalie versetzt, die sick verfarbt, sobald jemand kineinpinkelt. Kurz darauf ist auch schon ein Bademeister gekommen und hat gesagt, dass ich umgehend den Park verlassen soll. Gott sei Dank ist mir so was nicht zu hause in unseren Freibad passiert.
Das vergesse ich nie.

Viele GruBe und Kusse
deine Barbara

z gory dzieki

INSOMNIA
 Wysłana - 28 listopad 2006 20:30      [zgłoszenie naruszenia]

pamietam ten tekst; to z ksiazki Alles Klar!
Ogolnie glupi jak but chodzi o to ze kolesiana zesikała sie w basenie.
Co to dzisiaj sie uczy mlodziez w tej szkole
Pzdr

jackman
 Wysłana - 28 listopad 2006 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

tak to z alles klar 2a ze strony 9, może ktoś przetłumaczyć dokładniej?

adamski70
 Wysłana - 28 listopad 2006 20:50       [zgłoszenie naruszenia]

Kochana Julio
wiesz co spotkało mnie podczas urlopu ? Byłam z moimi rodzicami na Florydzie. Odwiedziliśmy super nowoczesny park wodny, z wieloma zjeżdżalniami, falami i pływalniami.Przez cały czas chciało mi się bardzo skorzystać z toalety, nie mogłam ale żadnej znaleźć na tym wielkim obiekcie. W rozpaczy postanowiłam wyjątkowo wysikać sie do basenu z nadzieją, że nikt tego nie zobaczy. Akurat z ulgą stałam w wodzie, gdy nagle usłyszałam z tyłu mnie dziki wrzask.Grupa małych dzieci stała z brzegu basenu i wszystkie pokazywały na mnie palcem. Sporzałam w dół i z zażenowaniem stwierdziłam, że woda wokół mnie jest fioletowa. Ale było mi głupio. Basen był wypełniony substancją chemiczną, która zmienia kolor jeśli ma kontakt z moczem. Krótko potem przyszedł też ratownik i powiedział, że niezwłocznie mam opuścić park wodny. Dzięki Bogu, nie zdarzyło mi się coś takiego w naszym basenie.

wiele pozdrowień i buziaków
twoja Barbara

Mowa jest srebrem, a milczenie jest owiec.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

tekst z niemieckiego na polski