FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4364 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
telefon by china 
[powiadom znajomego]    
Autor "telefon by china"   

prezes666
 Wysłana - 1 grudzień 2008 13:22        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam
Ostatno mój kumpel z klasy kupił sobie baixing c2000
Chi ńcki shit aparat 5 dotyk duży ekran ma nawet coś do sprawdzanie banknotów i się podnieca .
A tak wogóle mnie irytuje ,że na onecie są wiadomości o telefonach typu omnia co sie prześcigają w aparatch
Moim zdaniem ogrinał to nokia ,godny konkurent to sony ericsson,samsung 1 z podróbek lg 2 z podróbek a dalej to mi sie niechce pisać ja mam osobiście se m600i z symbianem i bez aparatu i wrzyscy mówią,żę shit bo nie ma aparatu ,a mi w telefonie lata aparat podzielacie moje zdanie czy jesteście zwolennikami chińckich telefonów z aparatami 10 mpx ?

[http://www.jungle.com.pl/login.php?cmd=register&ref=RADKO666]

marcin-ek
 Wysłana - 1 grudzień 2008 13:36      [zgłoszenie naruszenia]

praktycznie ze znajomych to mam chyba jeden z lepszych telefonów , a jest to nokia 6300 , aparat 2 mega . Mówie o tych bliższych . Wiadomo ze zdarzają się osoby , które jak wyjdzie nowy telefon to zaraz kupują .. bezsens , mi telefon ma służyc do dzwonienia i pisania . Nie pamiętam kiedy aparatu uzywałem , to samo mp3-jek tez prawie nie slucham . Aparat to tylko w szkole jak notatki chce miec .
Wiadomo fajnie miec fajny telefon , ale bez przesady

Specjalista -

rahmanov
 Wysłana - 1 grudzień 2008 13:41      [zgłoszenie naruszenia]

tak chińskie tel żądzą a samochód XQUXAJJANG prowadzi się i jest bezpieczny jak volvo

booe
biały miś
 Wysłana - 1 grudzień 2008 13:46      [zgłoszenie naruszenia]

zalezy kto co lubi
dla mnie telefon ma dobrze dzwonic, ładnie wygladac, robic dobre zdjecia i bateria ma długo trzymac.
niestety na tle konkurencji nokia wyglada bardzo słabo, a bateria w nokii z wieksza iloscia funkcji trzyma dzień. tazke dla mnie odpada w przedbiegach.
własnie omnia była by najlepszym wyborem.
chińskiego gówna nie polecam, bo jakosc wykonania jest bardzo słaba, optyka tragiczna (chodzi mi o szkła) a awaryjnosc bardzo wysoka

Znawca -

reavan
 Wysłana - 1 grudzień 2008 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mów, że kumpel coś takiego kupił:

Jak na to patrzę to gówno nie z tej ziemi. Generalnie jak patrzę na te wszystkie chińskie ***jongi to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Jak mam kupować telefon to tylko firmy która robi dobre telefony.

Co do Twojej opinii o markach samsung i lg to się nie zgodzę. Może ich pierwsze telefony były kiepskie ale teraz są coraz lepsze jeśli chodzi o jakość wykonania. Sam mam LG kg800 i jak na slider super wykonany, lepiej niż np. nokia 6280.

Dziwię się też, że jako posiadacz m600i czyli jakby nie patrzeć urządzenia multimedialnego kierowanego do użytkowników klasy biznes czepiasz się o Omnię. Telefon jest za***isty skierowany do osób, którym ma zastąpić PDA. W reklamach kładzie się duży nacisk na aparat bo to się sprzedaje i ludzie łykają jak kibel wodę.

prezes666
 Wysłana - 1 grudzień 2008 13:55      [zgłoszenie naruszenia]

masz trochę racji omnia może być ale z tego co wiem bateria też nietzyma długo ale np htc już bym niebrał

prezes666
 Wysłana - 1 grudzień 2008 13:56      [zgłoszenie naruszenia]

no dokłądnie to kupił ok od omni się odczepiam ,ale moim zdaniem symbian króluje

reavan
 Wysłana - 1 grudzień 2008 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

Mi się właśnie HTC podoba nowe modele jak Touch i Diamond mają fajny design, bo te stare przypominające palmtopy mi nie podchodzą. Dla mnie ideałem formy i możliwości jest chyba Nokia e51.

E: odbiłbym ale nie wchodzi ;)

Zmieniony przez - reavan w dniu 2008-12-01 14:04:53

prezes666
 Wysłana - 1 grudzień 2008 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

ej a co myśłicie o telefonach z tv oczywiście chińskich :)?

reavan
 Wysłana - 1 grudzień 2008 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

To samo co o reszcie tego syfu. Nie warto, z powodu zazwyczaj kiepskiego wykonania.

feerenc
 Wysłana - 1 grudzień 2008 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

e tam chinskie gowno - liczy sie ilosc a nie jakosc

a co do telefonu
jak ktos juz zaznaczyl a ja popre jego zdanie - telefon ma sluzyc do dzwonienia i pisania (IMO)
ja osobiscie nigdy nie bralem udzialu w wyscigu szczurow o coraz to nowsze modele telefonow ( zreszta kto by teraz za tym nadarzyl)
Nowe modele wyposarzone w fajne funkcje traca na wytrzylamosci bateri ( z moich obserwacji to wyniklo i mysle ze cos w tym jest) a to dla mnie jakby nie bylo wiele

wracajac do chinskich telefonow:

[allegro.pl/item494582665_nokla_cect_n95_black_tv_radio_dual_slide_gwarancja.html]

prawie jak nokia n95

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

telefon by china

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Perfumy z allegro...czy warto? | Wosk w plastrach do depilacji | Sklepy i producenci OUTDOOR | Perfumy UNISEX | trądzik | Co ile myjecie włosy ? %-) | Puma ferrari Allegro ? | Wyciete wzory na glowie ... | zagęszczanie włosów | perfumy abercrombie fierce | Pytanie o Neckermann | Elle... | Obetnij Macji Włosy :P | Kraków-sklepy Nike | Kurtka a'la Zawada | antidral | trening 6x w tygodniu | monika nago | straż pożarna | psp | pieta w rzezbie | zapomnieć | jak zapomnieć | kurwy umysłowe | playoby | może jej nie podniecam | nie podniecam | accord | gnicie i broda | ruda svka | dexter | plan do oceny | gołe | gołe cipki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.