FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1720 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
tendencje kursu dolara 
[powiadom znajomego]    
Autor "tendencje kursu dolara"   

niRon
 Wysłana - 18 październik 2009 15:58        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jak uważacie, w którą stronę będzie się kierował dolar w najbliższym okresie? Mam kilka dolarów i zastanawiam się czy sprzedawać już teraz czy czekać?

Jaroch
 Wysłana - 18 październik 2009 16:04       [zgłoszenie naruszenia]

wedlug mnie, bedzie tanial

[http://www.bankier.pl/wiadomosc/Roczny-rekord-deficytu-w-Stanach-pobity-trzykrotnie-2033683.html]

from my rotting body Shrooms shall grow and I am in them and That is the Eternity

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

tendencje kursu dolara

Warto przeczytać: kolizja drogowa, kwestia rozliczenia | Transze kredytowe - Budowa domu | Mandat , fotoradar | Czy legalne jest sprzedawanie kser instrukcji i książek samochodowych z lat 50? | Turniej wirtualnego bilarda8 na kase | wypowiedzenie umowy o prace | wezwanie do zaplaty | Obrona konieczna i przekroczenie jej granic,czy Polski system prawa jest tu sensowny? | Analiza krotkiego bilansu. | Własna działalność gospodarcza | Bardzo wazne | Pismo do Telefonii Komórkowej. | sprawa sądowa, i świadkowie | problem z autem po wypadku | umowa z Mbankiem | wykorzystanie loga | novoslim | one x | ale bajzel | an123 | bohosiewicz | rotatory | bark | polskie | policja test | policja test pytania | celebrytki bez stanika | znane bez stanika | wpadki gwiazd | dentysta | kant | brabh | sex filmy | pająk | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.