FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2612 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
teorytyczne pytanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "teorytyczne pytanie"   

turtlekk
 Wysłana - 26 luty 2007 00:41        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Od razu powiem, jestem jeszcze młody.Nurtuje mnie następujaca rzecz.Idziemy na dyskoteke, spotykamy fajna dziewczyne:wymiana tel.Umawaiamy się z nią na nastęny dzień gadamy, zapoznajemy się ale nie interesuje nas coś na dłużej tylko sex.Pytanie-po kilku spotkaniach idziemy do łużka?

snowee
 Wysłana - 26 luty 2007 00:55      [zgłoszenie naruszenia]

Najpierw to uczymy się podstaw ortografii.

Specjalista -

Dogi89
 Wysłana - 26 luty 2007 00:55      [zgłoszenie naruszenia]

czy w szuscy myslice ze jak laska da wam numer to znaczy ze sie z wami sypnie?

basikaniol
 Wysłana - 26 luty 2007 01:00      [zgłoszenie naruszenia]

hmm jesli tylko do tego ci potrzebna idz na dziwki
a powaznie to zalezy od panny jaka poderwales,ale to ze da numer wcale nie oznacza sex chodz teraz to jakos niektore panny problemu z tego nie robia ta dzisiejsza "młodzież"

nie szukaj tego właściwego mężczyzny,ale staraj się unikać tych niewłaściwych

Znawca -

crs_sc
 Wysłana - 26 luty 2007 01:00      [zgłoszenie naruszenia]

Widzę że to dla Ciebie dość ważne skoro dla tej sprawy byłeś gotowy założyć nowe konto ...

Technista
 Wysłana - 26 luty 2007 01:05      [zgłoszenie naruszenia]

krótko mówiąć idziesz z nią do łóżka wtedy kiedy Ci da ,wszystko na ten temat jak nie da to w łóżku będizesz leżał sam proste. Nie ma zasady po ilu spotkaniach idzie się do łóżka . niektórzy idą po roku dwóch a nawet po ślubie a niektóra da Ci po 15 minutach gadki zależy od panny od chłopa i ogolnej wsytuacji pozdrawiam i życze dobrej nocy.

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

turtlekk
 Wysłana - 26 luty 2007 01:07      [zgłoszenie naruszenia]

sory za to "łużko" ale nie spojrzałem przed wysłaniem.W sumie to już znalazłem odp. na swoje pytanie.

INSOMNIA
 Wysłana - 26 luty 2007 01:08      [zgłoszenie naruszenia]

krótko mówiąć idziesz z nią do łóżka wtedy kiedy Ci da ,wszystko na ten temat jak nie da to w łóżku będizesz leżał sam proste.

Oj, ja kiedys lezalem, ale i tak nie dala.

Technista
 Wysłana - 26 luty 2007 01:09      [zgłoszenie naruszenia]

hehehehe jak ja lubie te forum :D ide spać ;] przynajmniej z dobrym humorkiem ;]

Życie to nie je(st) bajka

Specjalista -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 26 luty 2007 05:45      [zgłoszenie naruszenia]

Pytanie-po kilku spotkaniach idziemy do łużka?

Co to kurva za pytanie?

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Specjalista -

leave
 Wysłana - 26 luty 2007 08:55      [zgłoszenie naruszenia]

chlopak sie rozmarzyl i teraz od kazdej dziewczyny bedzie brac nr. tel.

:P

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

teorytyczne pytanie

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Studenci: dziewczyna z grupy | Skąd biorą się wzorce zachowań? | wstrzymanie orgazmu | Miejsce bardziej intymne | To do dziewczyn | sny erotyczne | Panienka po pierwszym Razie (spozniający sie okres) | Nie wiem co mam o tym myśleć:( | Przeciwieństwa. Kompromis? | niezrozumiałe zachowanie | dlugos wedzidelka a dlugosc stosunku | jak rozpoznać czy dziewczyna jest dziewicą? | natrętni "przyjaciele" dla dziewczyn | Jak mam sie za nia zabrac? | wstdliwy temat | Coś na pierwszy raz %-) | pantoflarz | PMS | wspinaczka | PHILIPS PT720 | ebcl | licence | business | lcci | jaki pajak dla poczatkujacego | chamsie | dziadków | Wybrałem temat Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | Walka dobra ze złem,na podstawie wybranych przykł przedstaw literackie | desTinka | gillette | WSO rekrutacja | Monika Jastrząb | wso 2013 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.